Tradicinėse atvirosiose XXII Vilniaus kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, figūros, kūno fitneso, wellness ir bikinio fitneso pirmenybių atskirose  kategorijose dalyvo kėdainiečiai,  sportuojantys sporto klube „X FORMA“.

Mykolas Bieliauskas kategorijoje „Figūra“  (per 182 cm) iškovojo bronzos medalį, o Lukas Brazinskas kategorijoje „ Jaunimo figūra“  iki 23 metų užėmė 6-ąją vietą.

Taip pat kėdainiečiai dalyvavo ir gilias kultūrizmo tradicijas turinčiose Šiaulių miesto atvirose pirmenybėse bei „XXI Saulės taurės“ varžybose.

„Jaunimo kultūrizmo“ kategorijoje iki 18 metų Lukas Brazinskas pasipuošė bronzos medaliu, o Mykolas Bieliauskas absoliučioje „Vyrų figūros“ kategorijoje tapo prizininku ir į parvežė trečiosios vietos medalį.