Nepabūgę apniukusio dangaus ir penktadienio vakarą į Ramybės skverą užsukę kėdainiečiai nepasigailėjo. Čia vykusi akcija „Visa Lietuva šoka“ visiems praskaidrino nuotaiką.

Tie, kas nepatingėjo pamiklinti kojų, sukosi liaudiškų šokių ir žaidimų sūkuryje kartu su Kėdainių kultūros centro kolektyvais „Lankesa“ ir „Jorija“, Vilainių skyriaus „Volungės“ šokėjais, Sirutiškio folkloro ansambliu „Radasta“.

Pasak Kėdainių kultūros centro renginių režisierės Daivos Urbonienės, tokia akcija, kurios metu į šokio sūkurį kviečiama panirti visa Lietuva, vyksta trečią kartą. „Tai ne koncertas – čia šokti gali visi. Mokomės paprastų ir smagių liaudiškų šokių, kurių, kaip tikimės, jaunimas išmoks ir, esant progai, pritaikys“, – sakė D. Urbonienė.

Prie akcijos prisijungę „Ryto“ progimnazijos aštuntokai, išmokę šokti „Suktinį“, tvirtino, kad suktis ratelyje – smagu. „Sušilome, pajudėjome, nuotaika daug geresnė“, – šypsojosi Eimantė ir Roberta.

Akcija „Visa Lietuva šoka“ taip pat vyko Akademijoje, Josvainiuose, Šėtoje ir Truskavoje. Šį renginį inicijavo Lietuvos kultūros centras.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.