Paskutinį rugsėjo pirmadienį smalsūs ir nuolat kažką naujo norintys sužinoti kėdainiečiai rinkosi į kavinę „Kono pica“, kur startavo respublikinis žaidimas „Protų kovos su Robertu Petrausku“.

 Į „Protų kovas su Robertu Petrausku“ kol kas stojo aštuonios kėdainiečių komandos.  

Į „Protų kovas su Robertu Petrausku“ kol kas stojo aštuonios kėdainiečių komandos.

Sporto komentatorius bei knygų apie Antrąjį pasaulinį karą autorius Robertas Petrauskas viktorinas organizuoti pradėjo prieš ketverius metus. Ilgainiui R. Petrausko „Protų kovos“ pasklido po visą šalį ir pradėti rengti tarpmiestiniai finalai.

Kėdainiečiai į šias kovas įsijungė praėjusiais metais. Pernai žaidimą pradėjo ir baigė aštuonios komandos, nors buvo etapų, kai pasivaržyti susirinkdavo ir po dvylika komandų.

Šįmet jėgas kol kas bandė tas pats stabilusis praėjusių metų aštuonetas.

Žaidimo taisyklės labai paprastos – suburi iki aštuonių narių komandą ir ateini į viktorinos vietą. Joje vieno vakaro metu laukia šeši turai po dešimt klausimų. Viskas labai paprasta. Tačiau viktorinos dalyviams tenka nemažai pasukti galvas norint rasti teisingą atsakymą į suktus klausimus.

Pirmajame šiųmečiame etape plojimų sulaukė net keletas klausimų. Vienas įdomesnių kėdainiečiams pasirodė klausimas, kodėl amerikiečių „Coca Colos“ reklama, kuri susidėjo iš trijų paveikslėlių, vaizduojančių, kaip smėlyne guli žmogus, atsigeria „Colos“ ir pradedą bėgti, arabų šalyse patyrė visišką fiasko. Spėjimų buvo visokių, tačiau teisingas atsakymas slėpėsi žinojime, kad arabai skaito iš kitos pusės negu daugelis. Pagal pateiktą reklamą jie matė vaizdą – žmogus bėga, išgeria „Colos“ ir krenta tarsi pakirstas į smėlyną. O gal žinote, kokio darbo negalima pabaigti? Kai kam atrodė, kad nepradėto, tačiau teisingas viktorinos atsakymas skelbė, jog pabaigti negalima autobiografijos.

Pirmajame etape tarp kėdainiečių geriausiai pasirodė komanda „6 pojūtis“, antri liko „Kuklus klanas“ žaidėjai, o treti „Hidrosmūgio“ žiniukai.

Kas norėtų pamankštinti protus ir prisijungti prie žaidimo, gali nesivaržyti o pirmadienį 19 valandą ateiti į „Kono piceriją“ ir išmėginti jėgas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.