Pirmąją Kėdainių miesto 643-ojo gimtadienio dieną mieste netrūko šurmulio.

15_saskrydis_2015_07Veiksmo ir pramogų netrūko įvairiose miesto vietose, tačiau daugiausia dėmesio sulaukė sportuojantys kraštiečiai ir jų bičiuliai.

Be mažojo futbolo atstovų savo jėgas bandė krepšininkai, bėgikai, orientacininkai.

Jonušo Radvilos studijų centro aikštyne oranžinio kamuolio mylėtojai varžėsi 3×3 dvikovose, mėtė baudas, tolimus metimus.

Aštuonios komandos ryžosi dalyvauti orientaciniame žaidime, kurio mįslės slėpėsi senamiestyje. Prieš startą sveikinimo žodį taręs rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, kad sportininkams linki išnaudoti ne tik fizinę jėgą, bet ir aštrų protą. Šiame renginyje kaip ir pernai nenugalimas buvo „Lifosos“ duetas Audrius ir Egidijus, aplenkęs „Cosos“ vaikinus, kurie per plauką liko antri ir merginų – Agnės, Emilijos ir Jandros – trijulę, likusią trečioje vietoje.

13_saskrydis_2015_07Po trumpo žadą gniaužiančio ekstremalaus dviratininkų iš Latvijos pasirodymo prie starto linijos stojo maždaug 70 bėgimo entuziastų, pasiryžusių įveikti 6 kilometrus 430 metrų. Vieni sakė atėję savo jėgų ir galimybių pasitikrinti, o kiti – judesy praleisti laiką. Gerą rezultatą šįkart parodė kėdainiečių audringai palaikytas Tadas Pavolis, kuris užėmė antrąją vietą. Renginio organizatoriai džiaugėsi, kad bėgimo entuziastų daugėja ir norinčių pasivaržyti taip pat netrūksta.

[tribulant_slideshow gallery_id=“114″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.