Kaip ir kiekvienais metais gausus būrys pakiliai nusiteikusių kėdainiečių ir dotnuviškių vasario 15-ąją vyko į grūdinimosi ir sveikatos šventę „Palangos ruoniai – 2014“, kurią organizavo Lietuvos sveikuolių sąjunga.

Kėdainių sveikuoliai - nuolatiniai šventės „Palangos ruoniai“ dalyviai.

Kėdainių sveikuoliai – nuolatiniai šventės „Palangos ruoniai“ dalyviai.

Šventės svečiai galėjo dalyvauti įdomių susitikimų klube, kuriame pranešimus skaitė kovos menų studijos „Jeet Kune Do“ studijos įkūrėjas ir treneris lektorius Vaidas Arvasevičius, „Nėščiųjų sveikatingumo mokyklos“ vadovas, Lietuvos perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos prezidentas gydytojas Romualdas Šemeta ir ankstyvojo meninio ugdymo mokyklos „Laumių pieva“ įkūrėja bei vadovė Violeta Ragutskaitė.

Kėdainiečiai kartu su šventės dalyviais, vedini ,,ruonio“ Žygimanto Jankausko – Dotnuvos pagrindinės mokyklos mokinio, bėgo centrinėmis Palangos gatvėmis ir pajūriu skanduodami šūkius ,,Lie–tu-va“, ,,Lietuva, būk laisva“, Sveik – uoliai“. Stebint daugybei susirinkusių žiūrovų ir fotografų, į Baltijos jūrą niurktelėjo apie pusantro šimto žmonių. Tarp jų buvo ir keliolika Kėdainių krašto žiemos maudynėmis besilepinančių „ruonių“.

Kupini energijos, gausybės teigiamų emocijų šventės dalyviai lankėsi ir kitoje šventėje ,,Palangos stinta 2014“.

Į Baltijos jūrą niurktelėjo apie pusantro šimto žmonių. Tarp jų buvo ir keliolika Kėdainių krašto žiemos maudynėmis besilepinančių „ruonių“.

Į Baltijos jūrą niurktelėjo apie pusantro šimto žmonių. Tarp jų buvo ir keliolika Kėdainių krašto žiemos maudynėmis besilepinančių „ruonių“.

„Nepaptastai džiugu, kad sveikatinimo ir grūdinimosi šventėse, užsiėmimuose, renginiuose dalyvauja vis daugiau jaunimo, kurie rodo puikų pavyzdį kitiems“, – po išvykos į Palangą sakė Kėdainių rajonio savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė.

Išvykos dalyviai dėkingi Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajam specialistui, Kėdainių sveikuolių klubo pirmininkui Gediminui Misiui už puikiai suorganizuotą išvyką.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.