Kėdainių futbolo klubas Nevėžis“, futbolo aistruolius sveikindamas su prasidėjusiu Pasaulio futbolo čempionatu, operatyviai surengė gražią futbolo šventę – netradicinėmis septyni prieš septynis rungtynėmis.

7_fule_draugiskas__6210„Nevėžio“ komandai atstovaus dabartiniai treneriai, veteranai, rėmėjų atstovai. Šeimininkų garbę gynė Saulius Skibiniauskas, Donatas Seliava, Darius Petrauskas, Dainius raudonis, Rolandas Sipavičius ir jo sūnus Lukas, Romas Škudas, Vitalijus Jurevičius, Valdas Končius ir Martynas Šležys.

Svečių komandos garbę gynė Lietuvos futbolo federacijos A lygoje anksčiau žaidę, dabar kitų Europos šalių klubuose rungtyniaujantys brazilai Armando ir R. Ledesma, futbolo agentas G. Ferreira, komentatorius Paulius Jakelis, Panevėžio „Ekrano“ treneris Valdas Dambrauskas.

Šventę sau pasidarę futbolo aistruoliai žaidė du kėlinius po 30 minučių ir surengė baudinių konkursą.

Draugiškos rungtynės po valandos aistrų ir meistriško, tačiau lėtoko žaidimo baigėsi svečių pergale 6:5 (2:4). „Mes pasielgėme labai džentelmeniškai ir leidome laimėti varžovams. Jų gretose buvo net trys brazilai. Kadangi čempionatas vyksta Brazilijoje, o toje šalyje visi spardo kamuolį ir dievina futbolą, tai mes kolegoms nenorėjome sugadinti šventės“, – po varžybų sakė rungtynių iniciatorius S. Skibiniuaskas.

Pirmus du įvarčius kėdainiečiams pelnęs Darius Petrauskas į futbolo aikštelę išbėgo po šešerių metų pertraukos. „Dėl traumų kurį laiką negalėjau sportuoti, tačiau futbolo įgūdžiai kaip važiavimas dviračiu, metams bėgant neprarandami. Mes, veteranai, tik judame lėčiau, tačiau žaisti puikiai sugebame. Labai smagu buvo sulaukti kvietimo į tokias rungtynes ir kartu pažaisti su vyrais, su kuriais teko žaisti futbolą šalies rinktinėse prieš 25 metus. Sulaukėme didelės ir pagrindinės sporto šventės, juk futbolas neatsitiktinai tituluojamas sporto karaliumi. Laukia įdomus mėnuo, bus daug gražių rungtynių. Aš palaikysiu brazilų, kurie žaidžia minkštą žaidimą, komandą“, – sakė „Nevėžio“ komandos rėmėjas D. Petrauskas.

Donatas Seliava šioms netradicinėms rungtynėms specialiai atvyko net iš Vilniaus: „Labai mėgstu futbolą ir iki šiol su juo nesiskiriu. Esu žaidęs ir už „Nevėžio“ komadą, tad smagu sulaukti kvietimo paspardyti kamuolį. O ir proga tam nekasdienė – juk sulaukėme Pasaulio čempionato. Šiandien į aikštelę bėgsime ne šiaip pažaisti, bet ir nugalėti. Tačiau svarbiausia gera nuotaika ir puikūs potyriai.“

Saulius Skibiniauskas kolegas pakvietęs futbolo avantiūrai prisipažino taip pat ilgi nežaidęs. „Dėl traumų aktyviai sportuoti negaliu, tačiau sūnui patarimų negailiu ir pamokau, kaip suvaldyti kamuolį. Kadangi sulaukėme didelės futbolo šventės, tai norėjosi gražiai ją sutikti. Džiugu, jog neatsakė beveik nė vienas futbolo mėgėjas, kurį kviečiau į rungtynes. Bus įdomu stebėti čempionatą ir laukti jo nugalėtojų. Labai norėčiau, kad pasisektų brazilams, o antroje vietoje liktų belgai“, – sakė FK „Nevėžis“ vadovas.

Panevėžio „Ekrano“ treneris Valdas Dambrauskas liko patenkintas ne tik renginiu, bet ir žaidimu: „Mes Panevėžyje tokių gražių čempionato sutiktuvių nepadarėme. Ačiū kėdainiečiams, kad jie mums padovanojo šventę.“

Po draugiškų rungtynių abiejų komandų žaidėjai, nuplovę prakaitą, drauge stebėjo čempionato atidarymą ir pirmąsias rungtynes tarp Brazilijos ir Kroatijos rinktinių, kuriose pergalę šventė daugelio favoritai brazilai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.