Birštone vyko Baltijos šalių sportinio ėjimo komandinis čempionatas ir tarptautinės XXXII olimpinio vicečempiono A. Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos. Net penki Kėdainių sporto centro sportininkai, treniruojami Roberto Kaselio, atstovavo Lietuvos rinktinę Baltijos šalių čempionate, o trys iš jų tapo savo rungčių nugalėtojais.

3 km distancijoje čempionės titulą iškovojo Toma Dailidonytė (14:43 min.), 10 km – Austėja Kavaliauskaitė (50:51 min.) ir Arminas Rudenka (50:48 min.). Mantas Junčys ilgiausioje, 10 km distancijoje, užėmė 2 vietą (52:27 min.). 5 km rungtyje 4 liko Urtė Gudzikaitė (27:19 min.).

Tarptautinėse XXXII olimpinio vicečempiono A. Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose jauniausiųjų tarpe 1 vietą iškovojo Justė Kvedaraitė (1 km, 5:17 min.). Samanta Knivaitė užėmė 3 vietą (5:46 min.) Tarp 2005-2006 m.g. sportininkų 2 vietą iškovojo Augustė Kvedaraitė (5:14 min.), Aiva Bilevičiūtė liko 7 , Augustė Gudzikaitė – 8. To paties amžiaus berniukai ėjo 3 kilometrus. Šioje rungtyje Martynas Kniva užėmė 2 vietą (16:37 min.). Jaunučių amžiaus grupėje 5 vietoje liko Gabrielė Lukošiūtė (17:18 min.), 17 –Silvija Gudzikaitė (21:48 min.). 10 km trasoje Arnoldas Liutinskis finišo liniją kirto 3-čias (53:01 min.).