Video stop kadras.

Tokiu retoriniu klausimu kėdainiečių klausia gyvūnų globos tarnyba „PIfas“, prie savo įstaigos durų Mindaugo g. 13 Kėdainiai, radę štai tokią „dovanėlę“, kurioje – gyvi kačiukai. 

„Jūs negerbiat ne tik mūsų darbo, bet ir gyvybės. Šiandien prie durų radome paliktus sergančius kačiukus. Jie sušalę ir alkani, įmesti į alaus dėžę su skuduru. Ar jūs galvojate, kad padarėte gerą darbą? Ne…. Jūs nepadarėt gero darbo. Pirma, pasirūpinkite savo augintiniu ir nebedauginkite kačiukų, kurių jau ir taip begalė. Ar ne laikas sterilizuoti katę?“, – klausia tarnybos atstovai.

Šiuo metu visos laisvos vietos jau užimtos, visi narveliai pilni. Tad ieškoma laikina globa šiems kačiukams.

„Duosime visko, ko reiks. Tik padėkite mums ir priimkite bent laikinai, nors vieną mažylį. Taip pat būsime labai dėkingi, jei prisidėsite prie rastų kačiukų gydymo. VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“, mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama rastiems kačiukams“. Būsime dėkingi ir už suteiktą informaciją, jei žinote, kieno tai kačiukai, ir kas juos išmetė – praneškite mums ir užkirskime kelią žiauriam elgesiui su gyvūnais. Taip toliau tęstis nebegali…. Nustebino ir mus praeiviai, kurie ėjo pro „kniaukiančią“ dėžę ir stebėjosi, kad tai turbūt kačiukai, bet niekas nei priėjo, nei pažiūrėjo…“, – nuostabos neslėpė „Pifo“ savanoriai.

Jei žinote, kieno tai kačiukai, jei turite galimybių priglausti mažylius, skambinkite telefonu 8 681 40 309.

Kėdainiečiai, ar jūs visai beširdžiai? Jūs negerbiat ne tik mūsų darbo, bet ir gyvybės. Šiandien prie durų radome paliktus sergančius kačiukus. Jie sušalę ir alkani, įmesti į alaus dėžė su skuduru, oras vėjuotas ir lietingas siandien. Ar jūs galvojate, kad padarėte gerą darbą? Ne…. Jūs nepadaret gero darbo. Pirma pasirūpinkite savo augintinių ir nebedauginkite kačiukų, kurių jau ir taip begale. Ar ne laikas sterilizuoti kate? Dabar kreipiamės į jus prašydami pagalbos, nes nebeturime laisvų vietų, visi narveliai pilni. Tad ieškome laikinos globos. Duosime visko ko reiks. Tik padėkite mums ir priimkite bent laikinai, nors viena mažylį. Taip pat būsime labai dėkingi jei prisidesite prie rastu kačiukų gydymo. VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas "Swedbank", mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama rastiems kačiukams“. Būsime dėkingi ir už suteiktą informaciją, jei žinote kieno tai kačiukai ir kas juos išmetė praneškite mums ir užkirskime kelią žiauriam elgesiui su gyvūnais. Taip toliau tęstis nebegali…. Nustebino ir mus praeiviai, kurie ėjo pro „kniaukiančią“ dėžę ir stebėjosi, kad tai turbūt kačiukai, bet niekas nei priėjo, nei pažiūrėjo…

Posted by Gyvūnų gerovės tarnyba PIFAS on 2017 m. birželis 14 d.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.