Nors ir be didelės reklamos praėjusį šeštadienį Kėdainių kultūros centras net tris kartus vos sutalpino į salę kraštiečius, norinčius pasižiūrėti tradicinį naujametį muzikinį šou. Šįkart mėgėjai dainininkai ir šokėjai publikai dovanojo detektyvinį, modernių technologijų, muzikinį, veiksmo, nuotykių, romantinį, istorinį, politinį, legalų trilerį „Kas sudegino Katės namus?“.

Finalinei dainai visus artistus užvedė ugniagesių gelbėtojų atstovai Erika Dumčienė ir Artūras Šulcas (dešinėje).

Finalinei dainai visus artistus užvedė ugniagesių gelbėtojų atstovai Erika Dumčienė ir Artūras Šulcas (dešinėje).

2004-aisiais „Raudonkepuraitės“ pasaka startavusios muzikinės improvizacijos pastaruosius dvejus metus buvo virtusios muzikinėmis įstaigų varžytuvėmis. Šįmet vėl grįžta prie pirminio sumanymo. „Mūsų centro laukia permainos. Jeigu planai nepasikeis, netrukus bus pradėta Kultūros centro pastato renovacija, tad nežinia, kada ir kaip vėl į jį sugrįšime. Pasitarę su kolektyvu nutarėme trankiai užbaigti vieną savo gyvavimo puslapį ir vėl pastatėme mėgėjišką muzikinį vaidinimą. Jis išskirtinis tuo, kad artistai patys atėjo ir pasisiūlė vaidinti, tad dirbome gana nesunkiai. Buvo ir senbuvių, tačiau netrūko ir naujokų avantiūristų. Ypač pradžiugino P. Lukšio gatvės 14-ojo namo kaimynai, kurie savo kaimynišką draugiškumą pademonstravo subūrę linksmą dainuojančių Paršelių kolektyvą. Ačiū visiems, kas atėjo vaidinti ir kas atėjo pasižiūrėti bičiulių avantiūros. Gerų visiems Naujųjų metų“, – pasibaigus vaidinimams sakė Kėdainių kultūros centro direktorė Ona Mikalauskienė.
Keliasdešimčiai artistų tradiciškai dirigavo nemaža kūrybinė Kultūros centro grupė: Ona Mikalauskienė, Asta Barkuvienė, Daiva Urbonienė, Gintarė Brazinskienė, Karolis Valiauga, Rima Stadalnykienė, Irena Šukienė, Jurgita Liebienė, Raminta Šilienė, Jolita Gvergždienė, Rūta Plučiuvienė, Daiva Naujokienė, Danguolė Chochlovienė, Vladas Ivaškevičius, Ilona Pakštytė, Ramutė Šukienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.