Prisipažinimu: „Tiesą sakant, Kėdainiams jaučiu slaptą simpatiją. Nors esu čia lankęsis tik keletą kartų trumpam, būtų įdomu praleisti kokį savaitgalį“, susitikimą su kėdainiečiais pradėjo Klaipėdos dramos teatro meno vadovas Gintaras Grajauskas.


Spalio 25 d., penktadienį, Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje vyko organizacijos „Sveiki Kėdainiai“ projekto „Atspari visuomenė“ renginys, susitikimas su poetu, dramaturgu, eseistu, prozininku, dainų autoriumi bei atlikėju G. Grajausku.

Pasiklausyti ir pabendrauti su svečiu susirinko nemažas būrys įvairaus amžiaus kėdainiečių. Klaipėdietis pasakojo apie tai, kad jį, kaip kūrėją formavo tėvai, teatras, muzika. Taip pat jis kalbėjo apie savo kūrybą, Klaidėpos dramos teatrą ir čia rengiamą tarptautinį teatrų festivalį.

Svečias pagyrė, kad kėdainiečiai – rinktinė elitinė publika, užduodanti nestandartinius klausimus.

G. Grajausko ir renginio moderatoriaus Henriko Vaicekausko dialogą pertraukdavo kūrėjo skaitomi savos kūrybos eilėraščiai.

„Šiuo metu į tokius renginius važinėju nedaug, nes pagrindinis mano užsiėmimas dabar yra teatras: viena premjera praėjo, prasideda kita. Susitikimas pas jus pavyko šauniai: žmonės buvo drąsūs, uždavė gerų klausimų apie kūrybą, teatrą, šeimą, politiką.

Dažnai klausimai būna standartiniai, besikartojantys, pavyzdžiui, kaip parašau eilėraštį, čia nė vieno panašaus klausimo nesulaukiau. Dalyvavo, rodos, rinktinė elitinė publika, buvo labai smagu bendrauti“, – sakė G. Grajauskas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.