Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnams pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl įtarimų Kėdainių miesto seniūnui Alvydui Kleivai ir rajono savivaldybės administracijos direktoriui Romualdui Gailiūnui dėl sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo ir piktnaudžiavimo vienas įtariamųjų parašė pareiškimą prašydamas atleisti iš darbo. 

Kėdainių miesto seniūno A. Kleivos karjera nutrūko dėl neteisėto pasinaudojimo valdiška degalų kortele.

Kėdainių miesto seniūno A. Kleivos karjera nutrūko dėl neteisėto pasinaudojimo valdiška degalų kortele.

A. Kleiva trečiadienį pasiprašė atleidžiamas iš darbo. „Prisipažįstu, jog padariau klaidą, kuria praradau žmonių pasitikėjimą. Puikiai suprantu, kad toks elgesys negali likti nebaudžiamas. Labai sunku susitaikyti su smerkiančiais žmonių žvilgsniais. Traukiuosi iš pareigų“, – trumpai savo atsistatydinimą komentavo buvęs miesto seniūnas A. Kleiva.
Seniūnijai laikinai vadovaus seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius.
Naujasis seniūnas bus išrinktas po viešai paskelbto konkurso šioms pareigoms eiti.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Galvojantis

    Manau, kad šią istoriją taikliausiai apibūdina publikacijos api ją pavadinimas kažkuriame iš respublikinių portalų: „STT ereliai vaikosi Darbo partijos žvirblius“. V.Uspaskicho niekaip negaali iveikti, tai, kad mažiau žmonės šaipytųsi, imasi „mažiukų“. Manau, jog A.Kleiva atsistatydinti paskubėjo – neabejoju, kad nieko dideliai blogo jis nepadarė. Na gal įsipylė valdiško benzino į privatų automobilį… Tačiau kas skaičiavo, kiek kilometrų jis tuo asmeniniu automobiliu pravažiavo valdiškais reikalais?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.