Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) trečią kartą surengė Lietuvos sporto vadybos apdovanojimus. Kėdainiai apdovanojimo nepelnė, tačiau pateko į sportiškiausių šalies miestų penketuką.

Kėdainiams patekus į sportiškiausių šalies miestų penketuką prizą atsiėmė Sporto centro direktorius ir Kėdainių arenos vadovas Arnas Argustas.

„Metų sporto miesto kategorijoje po itin atkaklios kovos, tik visuomenės balsų dėka triumfavo Marijampolė. Sūduvos krašto sostinė už nugaros paliko Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Trakus ir Kėdainius“, – teigiama apdovanojimus organizavusios LSFS išplatintame pranešime.

„Būti tarp penkių geriausių Lietuvoje − tai tikrai pripažinimas ir įrodymas, kad judama gera kryptimi. Nuoširdžiai dėkoju mūsų daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso Kėdainių arenos, Kėdainių sporto centro, Sporto ir turizmo skyriaus darbuotojams, visai Kėdainių sporto bendruomenei, žmonėms, kurie dirba, stengiasi, palaiko. Šitas įvertinimas visų jų darbo rezultatas“,– sako savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

Kėdainiams patekus į sportiškiausių šalies miestų penketuką prizą atsiėmė Sporto centro direktorius ir Kėdainių arenos vadovas Arnas Argustas.

„Mūsų išrinkimą (į geriausių šalies miestų penketuką – red.) daugiausiai lėmė veikla Kėdainių arenoje. Mes ją puikia panaudojame, joje vyksta daug ir aukšto lygio renginių. Arenoje šiais metais oficialias rungtynes žaidė ne tik krepšinio klubas „Nevėžis“, bet ir Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė, čia surengtas LFF salės futbolo taurės turnyro finalas, nuolat vyksta kiokušin karatė vaikų čempionatai, Lietuvos karatė ir dziudo čempionatai, Lietuvos salės futbolo taurės finalas, tarptautiniai šokių turnyrai. Man smagu, kad Lietuva žino apie Kėdainių areną, mato mūsų nuoširdžią veiklą“,– sakė A. Argustas.

Lietuvos sporto vadybos apdovanojimus trečius metus rengia Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), rinkimų nugalėtojams teikiamos skulptoriaus Kęstučio Musteikio specialiai šiam renginiui sukurtos granito statulėlės.

 

 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.