Kėdainietis Gintaras Petrauskas pakviestas vadovauti Kauno miesto savivaldybės administracijai.

gintaras-petrauskas-552cf0bd3c213Vieną svarbiausių laikinosios sostinės postų G. Petrauskui siūlo rinkimus į šio miesto Tarybą laimėjęs verslininko ,,Vičiūnų“ grupės steigėjo Visvaldo Matijošaičio vadovaujamas komitetas ,,Vieningas Kaunas“.

G. Petrauskui – 47 metai. Jis penkerius metus vadovavo DNB banko Kauno regiono verslo bankininkystei. Į darbą važinėja iš Kėdainių.

Prieš tai 10 metų G. Petrauskas taip pat dirbo bankuose, tarp jų – ir Kėdainiuose.

Be to, 1998 metais G.Petrauskas įkūrė draudimo tarpininkavimo įmonę, kuri veikia iki šiol.

Gintaro Petrausko žmona Edita – architektė, turi savo įmonę Kėdainiuose. Poros 24 metų sūnus Paulius dirba vadybininku, keturiolikmetė dukra Milda – moksleivė.

Naujose pareigose G. Petrauskas žada neversti visko aukštyn kojomis, bet pasiryžęs peržiūrėti, ar mieste ne per didelė tarnautojų armija, o savivaldybės įmonių darbą kreipti ne į pelno vaikymąsi, bet į paslaugų piginimą.

Vienu didžiausių Kauno savivaldybės darbo trūkumų G. Petrauskas įvardijo nesugebėjimą užbaigti pradėtų darbų.

,,Nesakau, kad neklysime ir mes – klaidų nedaro tik nedirbantieji. Tačiau tikiu, jog miestui galime nuveikti daug gero. Kaunas turi privalumų, kuriuos reikia panaudoti. Čia sukoncentruota pramonė, veikia investicijų pritraukianti Laisvoji ekonominė zona“, – sakė G. Petrauskas.

G. Petrauskas niekada nepriklausė jokiai partijai, nebuvo jis ir rinkimų komiteto ,,Vieningas Kaunas“ narys.

Pirmasis naujosios Kauno miesto tarybos posėdis įvyks šį ketvirtadienį, balandžio 16-ąją. Jame numatyta skirti Administracijos direktorių, jo pavaduotojus, išrinkti vicemerus ir Komitetų pirmininkus.

Valdančiąją koaliciją naujojoje Taryboje sudaro rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“, Liberalų sąjūdžio ir socialdemokratų atstovai.

Parengta pagal internetinį portalą ,,15min.lt“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.