Rašysena – viena svarbiausių mūsų gyvenimo individualybių. Ar galima ją tobulinti? Žinoma – tereikia noro ir pastangų!

diktantas155791Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Danutė Čeidienė ir rajono pradinio ugdymo mokytojų taryba tokią galimybę suteikė 2-ųjų, 3-ųjų bei 4-ųjų klasių mokiniams. Jiems surengtame dailaus rašto konkurse dalyvavo net 140 atstovų.
Atskirai buvo vertinamas konkurse dalyvavusių vienuolikos kairiarankių raštas. Renginiu siekta ugdyti taisyklingo, aiškaus, estetiško rašymo įgūdžius.

Tarp antrokų
Tarp antrokų pirmosios vietos teko Audrei Bružauskaitei bei Viltei Janonytei iš „Ryto“ pagrindinės mokyklos ir Luknei Čižinauskaitei iš Kėdainių mokyklos-darželio „Vaikystė“.
A. Bružauskaitę ir V. Janonytę konkursui rengė mokytoja metodininkė Elona Jankūnienė, o L. Čižinauskaitę – Virginija Žemaitienė.
Antrąsias vietas pasidalijo Austėja Aliukonytė (rengė Rita Vandalauskienė) iš Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos, Enrikas Gudzikas (rengė Vilma Dabašinskienė) iš Akademijos gimnazijos Šlapaberžės skyriaus ir Mantas Liutkevičius (rengė Rita Rudokaitė-Stanišauskienė) iš Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos.
Trečiosios vietos teko Deimantei Sagatytei (rengė Aistė Juodenienė) iš Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos Tiskūnų Juozo Urbšio skyriaus, Deividui Poškui (rengė Jovita Krutkienė) iš Kėdainių mokyklos-darželio „Puriena“ ir Erikai Liniauskaitei (rengė Vilma Dabašinskienė) iš Akademijos gimnazijos Šlapaberžės skyriaus.
Tarp antrokų kairiarankių gražiausiai tekstą rašė ir pirmąją vietą užėmė Ugnė Marija Gapševičiūtė (rengė Jovita Krutkienė) iš Kėdainių mokyklos-darželio „Puriena“. Antroji liko Gabija Staniulytė (rengė Ingrida Šelekienė) iš Kėdainių „Ryto“, o trečioji – Austėja Jasikėnaitė (rengė Janina Ališauskienė) iš Labūnavos pagrindinių mokyklų.

Tarp trečiokų
Tarp rajono trečiokų pirmosios vietos skirtos Tadui Skorupskui (rengė Vitalija Strautnikienė) iš Akademijos gimnazijos, Eimantei Šilkaitytei (rengė Rūta Kučiauskienė) iš Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus ir Emai Butkevičiūtei (rengė Jolanta Petkevičienė) iš Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos.
Antrosios vietos teko Urtei Masilionei (rengė Violeta Kalvaitienė), Milenai Radzevičiūtei (rengė Jūratė Bredikhina) iš „Aušros“ sveikatinimo ir sporto bei Alantai Gubarevaitei (rengė Rita Kraujalienė) iš „Ryto“ pagrindinių mokyklų.
Trečiosios vietos skirtos Austėjai Markauskaitei (rengė Gitana Juškienė) iš Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos, Laimonui Jančiauskui (rengė Dalia Bačkienė) iš Labūnavos pagrindinės mokyklos Nociūnų skyriaus ir Evelinai Černiauskaitei (rengė Jūratė Bredikhina) iš „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos.
Tarp trečiokų kairiarankių pirmoji vieta skirta Pijui Novošinskiui (rengė Irena Vyšniauskaitė) iš „Ryto“ pagrindinės mokyklos, o antroji – Pijui Macioniui (rengė Benedikta Donauskienė) iš Josvainių gimnazijos.

Tarp ketvirtokų
Tarp ketvirtokų pirmosios vietos skirtos Ernestai Zarankaitei (rengė Danguolė Tumėnienė) iš „Aušros“ sveikatinimo bei sporto pagrindinės mokyklos, Ugnei Šaduikytei (rengė Marija Kaminskienė) iš Josvainių gimnazijos ir Liepai Vanagaitei (rengė Raimonda Levanienė) iš Kėdainių mokyklos-darželio „Vaikystė“.
Tris antrąsias vietas pasidalijo Kamilė Krivičiūtė (rengė Birutė Svetickienė) iš Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos, Vasaris Gaurilčikas (rengė Rasa Aksinavičienė) iš Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus ir Aistė Navikaitė (rengė Rasa Juknevičienė) iš Kėdainių mokyklos – darželio „Puriena“.
Trečiosios vietos teko Gabijai Kalpokaitei ir Ugnei Karosaitei (rengė Danguolė Tumėnienė) iš Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto bei Agnei Virkutytei (rengė Birutė Svetickienė) iš Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinių mokyklų.
Tarp ketvirtokų kairiarankių gražiausiai rašė Monika Piliukaitytė (rengė Rita Kareivienė) iš Kėdainių Juozo Paukštelio, antroji liko Aivija Janeliūnaitė (rengė Vitalija Stankevičienė) iš „Ryto“, o trečiasis – Ignas Bobinas (rengė Rasa Tamašauskienė) iš Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinių mokyklų.

Pagarba – visiems
Visi rajono dailaus rašto konkurso prizininkai bus apdovanoti Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus Henriko Vaicekausko diplomais, o likusieji gaus rajono pradinio ugdymo mokytojų metodinės tarybos padėkos raštus.
Parengta pagal rajono pradinio ugdymo mokytojų metodinės tarybos pirmininkės Dalios Bačkienės laišką

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.