Atsisakoma UAB „Verslo bitė“ paslaugų

Dar 2015 metais tarp rajono savivaldybės ir įmonės „Verslo bitė“, turėjusios vykdyti Kėdainių miesto stadiono rekonstrukcijos darbus, pasirašyta sutartis vienašališkai nutraukiama. Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, su šios įmonės atstovais buvo diskutuota ne kartą, prašoma vykdyti savo įsipareigojimus, tačiau į prašymus nebuvo atsižvelgta.

Bendrovė „Verslo bitė“, su Kėdainių rajono savivaldybe pasirašydama sutartį, įsipareigojo sutvarkyti stadiono aptarnavimo ir buities pastatą su dengtomis tribūnomis, taip pat atlikti teritorijos tvarkymo darbus. Tačiau pasak savivaldybės administracijos vadovo O. Kačiulio, nuo pat pradžių su minėtos įmonės atstovais sunkiai pavykdavo rasti bendrą kalbą.
„Mūsų manymu, bendrovė „Verslo bitė“ neišgirdo begalės prašymų tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus ir pažeidė sutarties nuostatas. Todėl yra priimtas vienašališkas sprendimas su šia bendrove nutraukti sutartį. Mes negalime laukti, kad sugriūtų tai, kas jau yra padaryta. O dabar stadione praktiškai jokie darbai nevyksta. Esame tiesiog įkaitai“, – pabrėžė O. Kačiulis.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis teigia, kad jau netrukus bus skelbiamas naujas konkursas stadiono statybos darbams tęsti.

Jo teigimu, „Verslo bitė“ šiandien net nėra įvykdžiusi tų darbų, kuriuos turėjo atlikti dar 2016 metais. Jų suma – daugiau nei 86 tūkst. eurų.
Paklaustas, koks Kėdainių miesto stadiono likimas bus nutraukus sutartį su darbus turėjusia vykdyti bendrove, savivaldybės administracijos direktorius tikino, kad kuo greičiau bus skelbiamas konkursas, po kurio turėtų paaiškėti, kas tęs stadione suplanuotus darbus.
Apie bendrovę „Verslo bitė“, kuri vykdo įvairius statybos ir renovacijos darbus, ne patys geriausi atsiliepimai sklando ne viename šalies rajone. Dėl nustatytų pažeidimų šiais metais buvo net sustabdyta vieno daugiabučio namo renovacija Jonavoje.
Dar daugiau problemų su bendrove „Verslo bitė“ teko patirti Šakių rajono savivaldybei. Prieš keletą metų buvo rekonstruojamas Kudirkos Naumiesčio kultūros centras, kuriame iš karto po renovacijos pradėjo lįsti darbus atlikusios bendrovės brokas.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.