Šįkart tokie nusikaltimai užfiksuoti Saviečiuose, Sičioniuose ir vėl Preikapėje 

SodybosKrašto ,,kandys“ tebesidžiaugia naujai atrasta ,,aukso gysla“ – vagystėmis iš sodybų, kurių savininkai jose gyvena ne nuolat. Vien per tris dabartinės bei praėjusios savaitės sandūros dienas rajone užregistruoti 3 tokie nusikaltimai – Saviečiuose, Sičioniuose (abu šie kaimai – Pelėdnagių sen.) ir Preikapėje (Pernaravos sen.).

Saviečiuose vagys išpjovė dvi sodyboje augusias egles. Balandžio 27-ąją, apie 13 valandą į ją atvykusi savininkė – 69 metų kėdainietė – aptiko tik šių medžių kelmus. Patirtą materialią žalą ji vertina 200 litų.

Balandžio 26-ąją panašų stresą patyrė 52 metų šėtiškis: apie 14 valandą 30 minučių jis atvyko į Sičionių kaime (Pelėdnagių sen.) turimą sodybą ir pamatė, kad pavogti prie ūkinio pastato laikyti skardiniai lakštai. Šio savininko žala – 2,4 tūkst. litų.

Maždaug para anksčiau, balandžio 25-ąją, apie 9 valandą 30 minučių, nemalonus siurprizas sukrėtė į Preikapės kaime (Pernaravos sen.) turimą sodybą atvykusią 62 metų jonaviškę. Ši moteris pamatė, kad, įsibrovus į senos ir naujos statybos namus, pavogti elektriniai šaldiklio bei šaldytuvo varikliai, dvejos krosnies metalinės durelės ir grotelės.

Primename, kad dar keturios ne nuolat apgyvendintos rajono sodybos buvo apvogtos nuo balandžio 3-osios iki 8-osios: Okainiuose (Truskavos sen.) iš ūkinio pastato tąkart dingo 1,8 tūkst. litų vertės trimeris, Pagiriuose (Šėtos sen.) nugvelbtas elektrinis grąžtas, galąstuvas, sodo žirklės ir dvi automobilinės pompos, o Beržuose (Dotnuvos sen.) – du sportiniai dviračiai bei įvairūs įrankiai.

Preikapės kaime (Pernaravos sen.) sodybą turinti 62 metų jonaviškė vagišių lankymosi pasekmes šį mėnesį patyrė jau du kartus: balandžio 25-ąją ir 4-ąją.

Paskutinįsyk pastebėtos vagystės Preikapėje padariniai šioje publikacijoje jau aprašyti, o balandžio 4-ąją šeimininkė pasigedo gyvenamajame name buvusio rankų darbo stalo ir kampinio suolo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.