MAKETAS11Pirmą kartą vyksiančiuose tiesioginiuose Kėdainių rajono mero rinkimuose dalyvaus žinomas krašto politikas, bendrovės „Daumantai LT“ vadovas Saulius Grinkevičius. 

Saulius Grinkevičius  Savybės – konkretus,  pastovus,  optimistas, siekiantis tikslo, ryžtingas, laikosi žodžio.  Stiprybės – pasitikėjimas savimi ir strateginis mąstymas . Vertybės – šeima, bendravimas,  tobulėjimą skatinantys žmonės, laikas.

Saulius Grinkevičius
Savybės – konkretus, pastovus, optimistas, siekiantis tikslo, ryžtingas, laikosi žodžio.
Stiprybės – pasitikėjimas savimi ir strateginis mąstymas .
Vertybės – šeima, bendravimas, tobulėjimą skatinantys žmonės, laikas.

„Manau, kad per daugybę metų būdamas rajono Tarybos narys esu pakankamai įsigilinęs į krašto bendruomenės reikalus ir gyvenimą. Kaip Jūsų kraštietis ir bičiulis gerai žinau problemas, kaip žmogus – visų mūsų lūkesčius, o kaip turintis patirties verslininkas suprantu, ką galima būtų daryti efektyviau, pigiau ir geriau. Kaip pilietis sieksiu, kad rajone būtų kuo mažiau baimės, paklusnumo ir nuolankumo valdžiai, o daugiau žmonių iniciatyvų, drąsos ir noro įgyvendinti geras idėjas kartu. Tik laisvas žmogus atviroje bendruomenėje gali sukurti stiprią vietos savivaldą“, – sakė kandidatas į merus Saulius Grinkevičius.
Kandidatas tikisi visų žmonių palaikymo ir yra pasirengęs spręsti visas esmines savivaldos problemas ir įsišaknijusias negeroves. „Kartu su bendraminčiais esu sukūręs per dvidešimt metų sėkmingai gyvuojančią verslo įmonių grupę. Galiu savo žinias ir patirtį pritaikyti kuriant visų kraštiečių gerovę“, – sakė Saulius Grinkevičius. Vienas iš mano ateities prioritetų: miesto ir miestelių bei sodų bendrijų gatvių, kelių, žvyrkelių ir šaligatvių priežiūra, asfaltavimas, apšvietimas ir kiti gyvenimo kokybę užtikrinantys ūkiški reikalai.

Užs. Nr. 34

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) politinės kampanijos sąskaitos. 

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Albertas Beinoravičius

    Esu Kėdainietis, čia mano gimtinė ir visas gyvenimas.Su daugeliu kandidatų darbais, mero poste ir kitoje veikloje mes jau susipažinę. Norėčiau paraginti ,Kėdainiečius, balsuoti ne už partijos atstovą,bet už konkretų žmogų t.y. Saulių Grinkevičių.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.