juosta

Brangūs kėdainiečiai,

2014Saulius_grinkeviciuskovo 1-ąją vyks pirmieji tiesioginiai mero rinkimai. Ši naujoji sistema gali suteikti daugiau pasitikėjimo ir galių būsimam merui, kadangi tiesiogiai suteiktas piliečių mandatas bus svarbus svertas rajono savivaldoje. Todėl kviečiu ateiti visus Kėdainių rajono savivaldybės gyventojus ir balsuoti.
Man tai bus šeštasis iš eilės kartas, kuomet esu pasiryžęs dirbti rajono savivaldybėje. Ši vientisa grandinė rodo, kad mano veikla ir daromi darbai randa atgarsį tarp rajono gyventojų ir juntama reali jų nauda. Dėl to, jausdamas energingą kėdainiečių palaikymą, kandidatuoju į Kėdainių rajono savivaldybės merus. Vis dėlto, kad būčiau išrinktas, man reikės kiekvieno jūsų paramos. Tai, kad į savivaldos rinkimus ateina maždaug tik pusė kėdainiečių, rodo, jog absoliuti rajono gyventojų dauguma nėra patenkinta esama padėtimi. Aš esu išsikėlęs tikslą suburti ir suvienyti Kėdainių visuomenę tam, kad galėtume tobulėti greičiau ir daugiau. Tad, brangūs piliečiai – kėdainietės ir kėdainiečiai, optimistai ir pesimistai, miestiečiai ir rajono gyventojai, turintys savo kandidatus ir dar neapsisprendusieji, ateikite kovo 1-ąją į rinkimus ir balsuokite už mane. Paskolinkite man savo paramą ir pradėkime naują, klestėjimo, laikotarpį mūsų rajone. Ateiti į rinkimus nekainuoja, o teisingo pasirinkimo vaisius skinsime visi.

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 54

 

About The Author

Related Posts

3 Responses

 1. Aš tikrai balsuosiu už Jus . Labai noriu, kad būtumėt išrinktas ir nuoširdžiausiai to Jums linkiu.

  Atsakyti
 2. Super

  Svarbiausia balsuoti, kad nereikėtų keiktis, jog valdźia bloga. Saulius puikus źmogus ir vertas rajono vadovo posto.

  Atsakyti
 3. bronius

  labas. visi tik zada,o konkreciai ,kaip savo planus igyvendins,niekas nesako. tik padarysim ta ,padarysim ana. zmones turi zinoti ,kaip ir kada.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.