Tradiciškai Kalėdas mažieji futbolininkai pasitinka futbolo manieže. Čia jau keleri metai futbolo klubas „Nevėžis“ organizuoja kalėdinį vaikų futbolo turnyrą.

Kalėdinis turnyras įtraukia daugybę mažųjų futbolininkų.

Kalėdinis turnyras įtraukia daugybę mažųjų futbolininkų.

Jame dvi dienas žaidžia iki keturiasdešimt komandų. Be šeimininkų, į futbolo šventę atvyksa ne vieno Lietuvos klubo vaikai, taip pat mažieji sportininkai iš Latvijos, Rusijos.
„Labai smagu, kad turime tokį turnyrą. Jis įtraukia ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Šiame renginyje susitinka tikri futbolo gerbėjai. Jie ne tik stebi žaidimą, bet ir diskutuoja apie futbolą“, – sakė futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas.
Kėdainiečiams šiųmetis sezonas buvo visai neblogas. Pagrindinė „Nevėžio“ komanda Pirmojoje lygoje užėmė ketvirtąją vietą. Pasak klubo vadovų, dirbama labai tikslingai, auga pajėgi jaunoji karta. „Mes kasmet vyrų komandą papildome perspektyviu jaunimu. O jaunimas tikrai šaunus – mūsų vaikai papuolė tarp aštuonių pajėgiausių šalies komandų. Beveik visose grupėse yra gabių, darbščių ir talentingų žaidėjų. Turime viziją, kaip vystyti futbolą Kėdainiuose. Vaikus prie futbolo pratiname nuo darželio. Taip ir auginamės sportininkus“, – sakė S. Skibiniauskas.

Šeimininkams Kalėdų Senelis buvo dosniausias – FK „Nevėžis“ komandų nariams dovanojo naujas aprangas ir sportines kuprines.

Šeimininkams Kalėdų Senelis buvo dosniausias – FK „Nevėžis“ komandų nariams dovanojo naujas aprangas ir sportines kuprines.

Į kalėdinį turnyrą atvykęs Gargždų futbolo treneris Simonas Jurkus su savo auklėtiniais gyrė kėdainiečius už gražias iniciatyvas: „Turnyrai ir išvykos vaikams yra didžiausia paskata sportuoti. Gargžduose futbolas labai mylimas. Tai mes stengiamės į žaidimą įtraukti kuo daugiau vaikų. Futbolininkus ugdomės nuo mažų. Vaikai noriai treniruojasi ir dar mieliau važiuoja į varžybas. Ten jie grūdinasi, įgauna patirties. Šaunu, kad prieš šventes kėdainiečiai surengia tokią puikią futbolo šventę.“
Kėdainiečių garbę kalėdiniame turnyre gynė net penkios komandos.
Šiame renginyje nebuvo nei laimėtojų, nei pralaimėjusiųjų – visi turnyro dalyviai tapo čempionais, kuriuos apdovanojo Kalėdų Senelis. O šeimininkams šį kartą pasisekė labiausiai – FK „Nevėžis“ komandų nariams Kalėdų Senelis padovanojo naujas aprangas ir sportines kuprines.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.