Dziudo treneriai neslepia džiaugsmo – vaikų, norinčių lankyti jų treniruotes, kasmet daugėja. 

Šventiniu laikotarpiu Kėdainių areną buvo užėmę jaunieji dziudo kovotojai, kurie jėgas bandė kalėdiniame tarptautiniame turnyre.

Šventiniu laikotarpiu Kėdainių areną buvo užėmę jaunieji dziudo kovotojai, kurie jėgas bandė kalėdiniame tarptautiniame turnyre.

„Šiame kompiuterijos amžiuje labai džiaugiamės mūsų sporto šakos populiarumu. Atėję vaikai pajuda, lavina lankstumą, mąstymą, tvirtėja. Žinoma, kad būna atvejų, jog kai kas pasitraukia, tačiau į jų vietą vėl sulaukiame naujokų. Smagu dirbti su tais, kas turi tikslų ir jų kantriai siekia. Vaikams dideliu išbandymu tampa pirmosios varžybos, o kai įsibėgėja, tai jau nebegalime sustabdyti. Iš pradžių sportuoti pradedame nuo žaidimų, o vėliau pereiname prie rimto darbo. Jau kuris laikas pastebime puikią tendenciją – daugėja norinčių sportuoti mergaičių ir jos rezultatais nė kiek nenusileidžia vaikinams“, – kalėdinio tarptautinio turnyro šurmulyje kalbėjo Kėdainių dziudo klubo vadovas, treneris Rimantas Pakštaitis.
Kalėdiniame turnyre Kėdainiuose jėgas išbandė pora šimtų jaunųjų sportininkų. Šeimininkų garbę gynė per 20 kovotojų. Nemaža dalis jų pasipuošė medaliais. Čempionais tapo Elija Bagdonavičiūtė, Neida Norvaišaitė, Nojus Rabecas, Klaidas Blandis, Titas Kalina ir Kipras Dijokas. Vicečempionų titulai teko Elingai Kalinaitei, Nerijai Juodrytei, Patricijai Milevskajai, Aretui Jasaičiui, Arijui Briliui. Bronzos medaliais pasipuošė Austėja Vanžodaitė, Marija Velykytė, Kamilė Marcinkevičiūtė, Indrė Pilipaitytė, Nedas Piragis, Rokas Šimkus, Pijus Pranevičius ir Adas Zienius.
Čempione tapusi dešimtmetė Neida sakė, jog sportuoja pusantrų metų, o treniruotes lankyti ją paskatino mama: „Labai patinka sportuoti. Jau turiu iškovojusi keturias pirmas vietas. Smagu, kai galiu kovoti ir iki paskutinių dvikovos akimirkų bandau nepasiduoti. Ateityje norėčiau būti dziudo trenere.“
Vicečempionės medaliu pasipuošusi septynmetė Elinga dziudo treniruotes lanko dvejus metus: „Mane tėtis atvedė į treniruotes. Jos labai patinka. Jau turiu iškovojusi pirmuosius medalius ir dar jų siekiu. Man svarbiausia, kad treniruodamasi aš išmokstu būti drąsi ir stipri.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.