Ne tik su paskutine pavasario diena, bet ir su jubiliejine 25-ąją absolventų laida saulėtą gegužės 31 dienos popietę Kėdainių kalbų mokykla tradiciškai atsisveikino „ne savo namuose“. Absolventus, jų tėvelius ir svečius pakvietė į Daugiakultūrį centrą. Čia tądien septyniolikai absolventų buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai – įvertinimas už ketverių metų triūsą Kalbų mokykloje ir ten įgytas žinias.

Mokyklos direktorė Aida Bilinskienė penkiems absolventams: Evelinai Ašakaitei, Eitvilei Mickevičiūtei, Gedmantei Mickevičiūtei, Mantui Kvederiui ir Evelinai Galinkevičei, kartu su mokyklos baigimo pažymėjimais įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanas.

Direktorė akcentavo, kad su šia laida Kalbų mokykla startavo tarptautinėje projektinėje veikloje, ir kalbinukai turėjo galimybę aplankyti Švediją, Latviją ir Grenlandiją.
Už darbą mokyklos tarybos veikloje padėkos žodžiai skirti ir mokinių tėvams – Genei Galinkevičei (mokyklos tarybos pirmininkė) ir Linaldai Mickevičienei (mokyklos tarybos narė).
Šventėje dalyvavęs Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis mero Sauliaus Grinkevičiaus padėka už dalyvavimą projektinėje veikloje, už puikius akademinius pasiekimus, už geranoriškumą ir pagalbą ruošiantis mokyklos renginiams apdovanojo Urtę Šantaraitę. „Galima mokytis šokti, dainuoti, bet, jei nemokėsime kalbos, nieko neturėsime“, – teigė A. Pavolis.

Šventėje susirinkusiems absolventams, jų tėveliams ir svečiams koncertavo Kėdainių muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai, Kalbų mokyklos mokinys Benas Pukys deklamavo eilėraštį „A Strange Wind“, akomponuodamas sau gitara dainavo Benas Guoga. Mokyklos bendruomenei, tikimės, ne paskutinį kartą savo dainas dovanojo absolventė Urtė Šantaraitė.
Renginį vedė Kalbų mokyklos III kurso mokinai Vytautė Skučaitė ir Naglis Kriūnas.

Kartu nusifotografavę ir dovanų gavę momentines nuotraukas absolventai ir mokytojai išvyko į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą žiūrėti spektaklio „Mūsų klasė“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.