„Labai džiaugiamės, kad pagaliau ir mūsų atokus kaimas sulaukė akivaizdžių permainų – neseniai kelininkai baigė asfaltuoti per 300 metrų Tvenkinio gatvės“, – sakė asociacijos „Langakių bendruomenės centras“ pirmininkas Antanas Čepliauskas.

Langakiškiai džiaugiasi asfaltuota Tvenkinio gatve.

Langakiškiai džiaugiasi asfaltuota Tvenkinio gatve.

Langakiškiai yra vieni iš kelių kaimų gyventojų, šįmet sulaukę kelininkų, kurie rekonstruoja ar kapitaliai remontuoja gatves. „Visi žmonės nori gyventi tvarkingai, gražiai ir saugiai. Turime planą, pagal kurį tvarkomos ne tik miesto, bet ir pačių atokiausių kaimų gatvės. Investicijų sulaukia naujai asfaltuojamų kelių atkarpos, autobusų laukimo aikštelių statyba. Gatvių tvarkymas jau baigtas Vikaičiuose, Saviečiuose, Pašėtėje, Langakiuose, Surviliškyje. Kelininkai dar dirba Akademijoje, Skaistgiriuose, Rukuose, Truskavoje, Vilainiuose, Vainotiškiuose. Norime, kad kuo mažiau nepatogumų kraštiečiams keltų nesaugūs ir dulkėti keliai“, – sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Didžiausia kaimo gyventojų svajonė – kad 9 kilometrai žvyrkelio, einančio palei Langakius, būtų asfaltuotas.

Didžiausia kaimo gyventojų svajonė – kad 9 kilometrai žvyrkelio, einančio palei Langakius, būtų asfaltuotas.

Dėmesio ir investicijų į kaimo gatves sulaukę langakiškiai tikisi, kad neliks pamiršti ir dėl kitų problemų. „Mūsų asociacija rūpinasi ne tik Langakiais, bet ir aplinkiniais kaimais. Ūkiškai bandome spręsti septynių kaimų aktualijas. Dabar visų gyventojų didžiausias noras įkalbėti valdžios atstovus rasti galimybių išasfaltuoti regioninio kelio Pesliškiai – Čekiškė devynių kilometrų atkarpą. Tuo keliu kasdien važinėja daugybė žmonių. Vieni vyksta į darbus Kaune ar Kėdainiuose, kiti važiuoja tvarkytis įvairių reikalų. Juo vežiojami ir vaikai į mokyklas. Žvyrkelis mums tapo dideliu galvos skausmu. O šiųmetę sausą vasarą prekių išvežiotojai į parduotuvę net duoną dulkėtą atveždavo – man dulkės nuo kelio beveik nenusėsdavo. Kai kas bando sakyti, kad per mažas eismo intensyvumas, jog kelias būtų išasfaltuotas, tačiau mes tokius argumentus atremiame noru gyventi ir saugiau, ir kokybiškiau. Panašu, kad rajono vadovai turi noro mus išgirsti ir padėti, tačiau ne viskas jų rankose“, – svarstė A. Čepliauskas.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. ant nuorodos

    Gerbiu prekių išvežiotojų darbą. Tai intensyvus darbas kurio mes neįvertiname.Viena reiškia užsisakyti internetu, o visai kita kai ta prekė turi atkeliauti pas tave laiku.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.