Praėjusį penktadienį Nociūnų ir aplinkinių kaimų gyventojai rinkosi į didžiąją vasaros šventę. Jos metu ne tik pramogauta, bet ir pasidžiaugta nuveiktais darbais, tarp kurių net kelių projektų pristatymas.

Mažieji nociūniškiai stovyklaudami parengė ir puikią muzikinę programą, kurią parodė per didžiąją kaimo vasaros šventę.

Mažieji nociūniškiai stovyklaudami parengė ir puikią muzikinę programą, kurią parodė per didžiąją kaimo vasaros šventę.

„Gyvename aktyviai ir įdomiai. Kadangi nesėdime rankų sudėję ir nelaukiame, kol kas nors mums ką nors padarys, tai prigalvojame įvairių veiklų. Visą vasarą įgyvendinome bendruomenės aktyvinimo projektą. Jo metu turėjome ir sporto žaidynes, ir protų mūšį, ir įvairių susitikimų. Šiandien iškilmingai atidarome vaikų žaidimų aikštelę, kurios nekantriai laukia mažųjų nociūniškių mamos. Jau pastebėjome, kad bendruomenės centras ir jo prieigos tapo kaimo žmonių susibūrimo vieta. Čia kas vakarą susirenka ir jauni, ir pagyvenę, kad pasikalbėtų, padiskutuotų apie tai, kas rūpi ir aktualu“, – sakė Nociūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vaida Stanevičienė.
Ypač daug dėmesio kaime skiriama vaikams bei jaunimui.

Geros nuotaikos šventėje netrūko nei mažam, nei dideliam.

Geros nuotaikos šventėje netrūko nei mažam, nei dideliam.

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovė Daiva Makutienė net devynias dienas su vaikais turiningai stovyklavo. „Pirmą dieną stovykloje sulaukėme 25 vaikučių, o ją užbaigėme prasiplėtę dešimčia stovyklautojų. Su vaikais kartu laiką leido šaunios savanorės Reda, Greta ir Akvilė. Mažiesiems siūlėme daugybę veiklų: ir spalvotu smėliu piešėme, ir iš vilnos bei lauko augalų paveikslus kūrėme. Labai smagu buvo vaikams važiuoti į Agurkų šventę ir ten atstovauti Pelėdnagių seniūnijai. Tačiau bene labiausiai stovyklautojams patiko keliauti per kaimą ir surašyti visus gyventojus, kurių pavardės prasideda raide V. Taigi laiką praleidome labai šauniai ir smagiai. Tradicinė ketvirtoji stovykla nenuvylė nei vadovų, nei stovyklautojų. Visi draugiškai sutarėme, kad kitąmet būtinai vėl susitiksime“, – sakė stovyklos vadovė Daiva Makutienė.

Kad alkis nuotaikos negadintų – visiems gardi Genovaitės Žukauskienės virta šilkinė košė.

Kad alkis nuotaikos negadintų – visiems gardi Genovaitės Žukauskienės virta šilkinė košė.

Pasilinksminę ir paskanavę gardžios Genovaitės Šukauskienės ant laužo išvirtos šilkinės košės, nociūniškiai pasidžiaugė gražėjančiu ir vieningu tampančiu kaimu.
„Norime gyventi darniai, gražiai ir kokybiškai. Džiaugiamės atidarę kaimo muilinyčią, kurioje savanoriauja 15 moterų, o vyrai kaskart vis pasiūlo padėti pagražinti aplinką. Džiaugiamės, kad kaimo žmonės tvarkosi ir tuo užkrečia kitus. Šįmet nerinkome gražiausių sodybų šeimininkų. Šįmet paskatinome tuos, kas labiausiai atnaujino sodybas. Tokių nugalėtojų tarp saviškių suradome tris: Pėdžių gatvės 21 daugiabutį, Rasą Bulvydaitę bei ūkininkus Valeriją ir Albertą Petrovičius“, – apžvelgdama kaimo gyvenimą sakė V. Stanevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.