Neįgalieji varžėsi įvairiose rungtyse.

Negalia – ne nuosprendis. Tą jau ne pirmą kartą įrodo neįgalieji ne tik savo kasdienėje veikloje, bet ir 11-oje, tarprajoninėje spartakiadoje, vykusioje Vilainiuose, rekreacijos ir sporto pramogų komplekse. Užsidegimas ir noras pasirodyti kuo geriau, bet kartu ir šypsenos bei draugiškumas. Tokia nuotaika buvo juntama sporto salėje, kurioje varžėsi daugiau trys dešimtys tik neįgaliojo vežimėlio pagalba judančių asmenų, atvykusių iš įvairių Lietuvos kampelių.

Spartakiadą tradiciškai, jau 11-ąjį kartą organizavo Kėdainių rajono paraplegikų asociacija. Dėl Kėdainių rajono savivaldybės įsteigtos taurės varžėsi ne tik Kėdainių, bet ir kitų miestų neįgaliųjų komandos bei pavieniai sportininkai. Tiesa, Kėdainių delegacija buvo pati gausiausia – iš šešių dalyvavusių komandų net trys buvo kėdainiečių.

Dalyvius asmeniškai pasveikinti atvyko ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, betarpiškai bendravęs ir sėkmės linkėjęs ne tik kėdainiečiams, bet ir svečiams.

„Čia svarbiausia – ne dalyvauti, o laimėti. Džiugu, kad žmonės renkasi, bendrauja, sportuoja, išbando savo jėgas“, – sakė varžybas stebėjęs rajono vadovas.

Dalyviai varžėsi penkiose rungtyse – šaudymo, smiginio, sprinto, figūrinio važiavimo ir žvejybos rungtyse. Tiesa, pastaroji vyko ne Vilainiuose, bet prie specialiai neįgaliesiems įrengto tvenkinio, esančiose Liepų alėjos gale, krantų.

„Labai dėkojame savivaldybei, merui, miesto seniūnui bei visiems rėmėjams, prisidėjusiems prie šios šventės kūrimo“, – kalbėjo Kėdainių paraplegikų asociacijos vadovė Alma Margevičienė ir pridūrė besidžiaugianti, kad Kėdainių paraplegikų asociacijos nariai noriai išbando savo jėgas įvairiose sportinėse rungtyse. „Yra ir tokių asociacijos narių, kurie dalyvauja jau 11 metų iš eilės – tai Stasys Antanaitis bei Elena Stagniūnienė“, – šypsojosi A. Margevičienė.

Paraplegikų spartakiados taurė yra skiriama kėdainiečio, Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjo Stanislovo Kutkevičiaus atminimui. Į varžybas atvyko jo artimieji.

[tribulant_slideshow gallery_id=“299″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.