Daugeliui Zodiako ženklų atstovų 2015-aisiais gyvenimas keisis į gerąją pusę. Idealūs šie metai žmonėms, kurie nemėgsta stovėti vietoje, siekia tobulėti ir veržtis į priekį. Šiokie tokie nemalonumai laukia tik tinginčiųjų dirbti.

AvinasAVINAS
(03 21 – 04 20)
Gana sėkmingi metai. Šio ženklo atstovai turės šansą atsipalaiduoti, pasikeisti, lengviau megs kontaktus, gali tikėtis daugiau palaikymo ir sėkmės tiek meilės, tiek piniginiuose reikaluose. Netrūks entuziazmo bei polėkio.

 

 

 

JautisJAUTIS
(04 21–05 20)
Laukia rimti pokyčiai daugelyje gyvenimo sferų. Šio ženklo atstovams seniai nusibodo dirbti už du ir spręsti visų artimųjų problemas. Žaliosios medinės Ožkos metai teiks ryžto bei galimybių siekti daugiau asmeninių tikslų.
Vienišas Jautis sutiks širdį pavergsiantį žmogų. O tie, kuriuos kankina šeimyninės problemos, galės jų atsikratyti arba bent sumažinti.

 

 

DvyniaiDVYNIAI
(05 21–06 21)
Emocijų metai, per kuriuos lydės ypatinga nuotaika. Įgyvendins daug senų planų. Polėkis ir entuziazmas stiprins žavesį bei patrauklumą priešingai lyčiai. Netikėta meilė gali atnešti fatališkų pasekmių. Akinanti aistra gresia net šeimos iširimu ar emigracija į kitą šalį.

 

 

VezysVĖŽYS
(06 22–07 22)
Šio ženklo atstovai 2015-aisiais išsisukinės nuo problemų, kurias spręsti reikia neatidėliojant ir nelaukiant, kol maži nesusipratimai išsipūs iki globalinių konfliktų.
Gresia praradimai ten, kur nesugebės išsaugoti savo pozicijų. Tačiau ten, kur Vėžys sugebės pakovoti už savo meilę, darbą ir laimę, jam nuostolių pavyks išvengti.
Palankus laikas naujoms pažintims, kurios gali gerinti materialinę padėtį. Meilėje daugeliui šio ženklo atstovų ne itin seksis.

 

LiutasLIŪTAS
(07 23–08 23)
Laukia pasirinkimas naujo gyvenimo kelio, kuris sudarys tvirtą pagrindą būsimai karjerai ir asmeninėms pergalėms. Neskęsite kaip anksčiau iki ausų darbuose, leisite sau reguliariai pailsėti, negailėsite pinigų pramogoms bei kelionėms.
Vengsite įsipareigojimų, pasitenkinsite trumpalaikiais, paviršutiniškais meilės ryšiais. Susituokusieji nuo rutinos ir nuobodžių santykių slėpsis komandiruotėse.

 

 

MergeleMERGELĖ
(08 24–09 23)
Atsakingų ir pareigingų Mergelių laukia nelengvas laikas: aplinkiniai stengsis pasilinksminti, o jos sau neleis nei atsipalaiduoti, nei padykaduoniauti – mažais žingsneliais nuosekliai sieks tikslo.
Stigs komunikabilumo, gebėjimo gudrauti, pataikauti, apsimetinėti, todėl dažnai aplenks suktesni ir nesąžiningi konkurentai. Derėtų peržiūrėti kai kurias gyvenimo nuostatas, tobulinti bendravimo įgūdžius.

 

SvarstyklesSVARSTYKLĖS
(09 24–10 23)
Laukia įdomūs ir naudingi asmeninio vystymosi bei gyvenimo tikslų nustatymo metai. Neįprastos drąsos ir veržlumo įgaus net nepasitikintieji savimi. Entuziazmas padės žaismingai spręsti sudėtingas problemas, greitai pagauti esmę, įgyvendinti daugiau idėjų. Seksis profesinėje veikloje.
Lengvumo ir kūrybingumo teiks meilė. Ji padidins šansus išgarsėti, sulaukti pripažinimo, sustiprinti autoritetą tarp kolegų bei artimųjų.

 

SkorpionasSKORPIONAS
(10 24–11 22)
Lūžio metai: sieksite atsikratyti ankstesnio gyvenimo būdo, įgrisusios rutinos su nesibaigiančiomis problemomis ir sielą smelkiančiu nuoboduliu.
Stengsitės patirti daugiau džiaugsmo bei pasitenkinimo. Susipažinsite su žmogumi, kuris sužavės savo filosofija ir požiūriu į gyvenimą.
Tačiau laukia konfliktai su artimaisiais ir būtinybė pakovoti dėl savo laimės.

 

 

SaulysŠAULYS
(11 23–12 21)
Vyraus džiaugsminga nuotaika, nestigs optimizmo, energijos ir sumanumo. Palankus laikas naujiems ryšiams su žmonėmis, kurie gali turėti įtakos gyvenimo kokybei.
Ieškantieji poros susiras tinkamą gyvenimo draugą ir susies su juo likimą. Vilios išvykos, kelionės, nauji įspūdžiai.

 

 

OziaragisOŽIARAGIS
(12 22–01 20)
Sudėtingi metai. Reikia tobulėti, atsikratyti žalingų įpročių, mokytis nesikurti problemų ir džiaugtis kiekviena diena.
Praregėti gali padėti pažintis su įdomiu žmogumi, kuris žavės pasaulėjauta bei požiūriu į gyvenimą. Būtį keis ir įsižiebusi meilė.

 

 

VabdenisVANDENIS
(01 21–02 19)
Idealus laikas: mat tiek Vandenio, tiek žaliosios medinės Ožkos gyvenimo filosofijos panašios. Abu kūrybingi, originalūs, komunikabilūs, smalsūs, mėgstantys bendrauti, besistengiantys išsisukti nuo sunkaus darbo, pasižymintys neįtikėtinu, kitus uždegančiu entuziazmu.
Sugebės įgyvendinti daug sumanymų, pasiekti rezultatai teiks pasitenkinimo pojūtį.
Patartina įsimylėti – nemenka tikimybė, kad metų viduryje sutiksite tokią pat neramią ir aistringą būtybę kaip jūs pats.

 

ZuvysŽUVYS
(02 20–03 20)
Geri šansai pasiekti daugiau nei per visą pastarąjį dešimtmetį. Pastangos vystytis, iniciatyvumas, atkaklumas ir produktyvumas darys įspūdį jūsų kolegoms bei vadovybei, tad sulauksite naudingų pasiūlymų, puikių galimybių, o gal net karjeros šuolio.
Visas jėgas patartina sukoncentruoti į profesinę veiklą. Stiprų impulsą keistis teiks patinkantis asmuo, kuris, deja, neskubės atsakyti tuo pačiu. Tam, kad būtų sužadinta ir jo simpatija, teks gerokai pasitempti.
Internete duomenis surinko ir spausdinimui parengė Artūras Navickas

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.