Geros žinios Kėdainių sporto aistruoliams – iš praėjusį savaitgalį šalies sostinėje vykusio dešimtojo maratono kėdainietis Aurimas Skinulis grįžo su antrosios vietos prizais.

Rugsėjo 15-ąją A. Skinulis maratono distanciją - 42 kilometrus 195 metrus – įveikė per 2 valandas 29 minutes ir 17 sekundžių. www.delfi.lt nuotrauka

Rugsėjo 15-ąją A. Skinulis maratono distanciją – 42 kilometrus 195 metrus – įveikė per 2 valandas 29 minutes ir 17 sekundžių.

A. Skinulis nugalėtojui Tomui Venckūnui nusileido tik dvi minutes ir maratono distanciją – 42 kilometrus 195 metrus – įveikęs per 2 valandas 29 minutes ir 17 sekundžių užėmė antrąją vietą.
Jubiliejinis, dešimtasis, „Danske Bank Vilniaus maratonas“ prasidėjo rekordu. Prie starto linijos stojo apie 10 tūkst. dalyvių – nuo kūdikio vežimėlyje iki senjoro. Margoje sportininkų minioje startavo būrys užsieniečių daugiau kaip iš 30 pasaulio šalių. Tiek bėgikų vienoje vietoje iki šiol Lietuvoje nėra buvę nė vienoje bėgimo šventėje.
Bėgikų laukė ne tik maratono, pusmaratonio, bet ir kitos gerokai trumpesnės distancijos.
Pats Aurimas liko patenkintas pasirodymu Vilniuje: „Į bėgimą sugrįžau maždaug po metų pertraukos, mat ilgokai teko gydytis traumos pasekmes. Intensyviau treniruotis pradėjau liepos pabaigoje, tad geresniam rezultatui pritrūko laiko, kad tinkamai pasiruoščiau. Pusę distancijos bėgau pirmas, tačiau antroje distancijos pusėje pritrūkau jėgų.“
Po šio maratono A. Skinulis tęsia pasiruošimą kitiems startams. Dar rugsėjo pabaigoje kėdainietis žada dalyvauti Nidos maratone, o vėliau Vilniuje vyksiančiame Živilės Balčiūnaitės 10 kilometrų bėgime.