„Šįkart pasielgėme labai džentelmeniškai: vyrų grupėje pergales leidome iškovoti svečiams, o moterų grupėje pasistengė šeimininkės ir pasiliko nugalėtojų taures“, – pasibaigus dvi dienas trukusiam teniso klubo „Harmonija“ jubiliejiniam dvejetų turnyrui, kuriame varžėsi 60 tenisininkų iš visos Lietuvos, sakė klubo prezidentas Saulius Grinkevičius.

Moterų grupės čempionėmis tapo Raimonda Genienė ir Daiva Pelegrimienė.

Moterų grupės čempionėmis tapo Raimonda Genienė ir Daiva Pelegrimienė.

Pirmąją vietą „Harmonijos“ dvidešimtmečio turnyre iškovojo kėdainietės Raimonda Genienė ir Daiva Pelegrimienė, antros liko telšiškės Virginija Svotienė ir Rita Goštautienė, o trečios – kaunietės Sonata Jurkevičienė bei Eitvydė Helmienė.
Vyrų grupėje nugalėtojais tapo Dariaus Kavaliausko ir Kęstučio Liepos duetas iš Prienų. Jie antrojoje vietoje paliko taip pat prieniškius Audrių Šeškų ir Steponą Baganauską. Trečiąją vietą užėmė Rimas Kupstas ir Sigitas Motuzas iš Telšių.
„Harmonijos“ klubą su gražiu jubiliejumi pasveikinti atvykęs Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas pasidžiaugė kėdainiečių veiklumu ir aktyvumu: „Harmonija“ – vienas veikliausių klubų šalyje. Jo nariai aktyviai dalyvauja įvairiuose turnyruose. Patys nevengia pasikviesti svečių ir draugiškai pasivaržyti. Smagu, kad šio klubo dėka Kėdainiuose pradėtas atgaivinti tenisas, kuris šiuo metu užima trečiosios sporto šakos pozicijas šalyje. Turėdami puikių entuziastų, kėdainiečiai dar ilgai mėgausis tenisu.“
Jubiliejų šventusio klubo prezindentas Saulius Grinkevičius prasitarė, kad pasibaigus šventiniams metams, per kuriuos tenisininkai gana aktyviai sportavo ir rungtyniavo, teks kibti į darbinius rūpesčius: „Šįmet perėjome į naują etapą – patys pradėjome administruoti mūsų parke esančius teniso aikštynus. Jau parašėme projektą ir greta kortų įrengėme kuklias buitines patalpas. Dabar rūpinamės, kaip atnaujinti septynioliktus metus gyvuojančius aikštynus. Kurį laiką jais didžiavomės ir sakėme, kad tai puiki žaidimo vieta, tačiau dabar jai reikalingas atnaujinimas. Smagu, kad klubas vienija tikrus entuziastus, kuriems tenisas – ne tik varžybos ir rezultatai, bet ir gerai praleistas laikas bei prasmingas pasibendravimas.“

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.