Nuo šiandien Josvainių seniūnijos (Kėdainių raj.) gyventojai gali užregistruoti savo augintinius nemokamoms veterinarinėms procedūroms.

Pirmiesiems 300 telefonu užsiregistravusių gyvūnų laikytojų bus suteikiama 100 proc. nuolaida jų šunų ir kačių kastracijai, vakcinacijai nuo pasiutligės ir ženklinimui mikroschema.

Gyvūno kastracija yra humaniškas ir saugus būdas išvengti nepageidaujamų palikuonių ir apsisaugoti nuo rūpesčių, kuriuos sukeltų rūpinimasis augintinio mažyliais. Šunų ir kačių vakcinacija nuo užkrečiamos ir žmogui pavojingos pasiutligės Lietuvoje yra privaloma kasmet. O šunų ir kačių ženklinimas mikroschema užtikrina, kad augintiniui dingus ar paklydus, jis bus greitai grąžintas savininkui.

Nuo šios savaitės Josvainiuose pradės svečiuotis projektą įgyvendinančios nevyriausybinės Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos (LGTAO) atstovai, kurie, lankydamiesi pas gyvūnų laikytojus, supažindins juos su augintinių priežiūra, teiks informaciją apie augintinių kastracijos, vakcinacijos ir ženklinimo naudą, bei dalins nemokamų veterinarinių paslaugų kuponus.

Pirmieji suskubę pasinaudoti kuponais ir užregistruoti savo augintinius telefonu, nemokamomis veterinarinėmis paslaugomis galės pasinaudoti jau nuo birželio. Jei augintinių laikytojai neturės galimybės patys atvežti augintinio veterinarinėms paslaugoms atlikti, jiems bus pasiūlyta nemokama transportavimo pagalba.

Veterinarinės procedūros šią vasarą bus atliekamos „Pifo“ veterinarijos klinikoje (Mindaugo g. 13-1, Kėdainiai). Registruotis galima telefonu +370 681 40309, antradieniais-ketvirtadieniais, 10-18 val.

Sėkmingai įgyvendinus projektą Josvainiuose jis bus tęsiamas ir kitose Kėdainių rajono savivaldybės seniūnijose.

VšĮ Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos org. inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.