Prieš keletą dienų vykusiose teniso pirmenybėse puikiai sekėsi Kėdainių sporto centro auklėtiniams.

Kėdainių sporto centro auklėtiniai Ugnius ir Deividas skina pergales teniso pirmenybėse.

Vasario 23–24 dienomis Vilniuje, SEB teniso arenoje vyko Vilniaus teniso akademijos atviros vaikų teniso pirmenybės, kuriose varžėsi devynmečiai tenisininkai. Jose dalyvavo ir du Kėdainių sporto centro jaunieji tenisininkai. Berniukų grupėje, nugalėjęs keturis varžovus, 1 vietą pelnė Ugnius Rimekis. Mergaičių grupėje dalyvavo Liepa Lebedytė, kuri iš šešiolikos dalyvių užėmė 4 vietą.

Vasario 25 dieną Sporto centro auklėtinis Deividas Bandzevičius dalyvavo Rygos atvirose vaikų teniso pirmenybėse. Čia varžėsi 10 metų ir vyresni vaikai. Įveikęs 6 varžovus, Deividas tapo turnyro nugalėtoju ir į Kėdainius grįžo su svaria pergale.