Vilainių sorto ir rekreacijos centre vykusiame draugiškame vaikų teniso turnyre jėdas bandė jaunieji tenisininkai iš Kėdainių Jonavos ir Kauno. 

Lolita Staniulytė džiaugėsi savo auklėtinių laimėjimais.

Lolita Staniulytė džiaugėsi savo auklėtinių laimėjimais.

Šeimininkams šios pirmenybės buvo gana sėkmingos. Pačių jauniausiųjų grupėje, kurioje varžėsi vaikai nuo šešerių iki aštuonerių metų, prizines vietas iškovojo Sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lolita Staniulytė. Pirmą vietą užėmė Motiejus Dambrauskas, antras liko Jonas Petkevičius, o trečia – Emilė Firsovaitė.
Vyresniųjų grupėje, kurioje varžėsi vaikai nuo aštuonerių iki dešimties metų, trečias liko teniso klubo „Tenisas tau“ atstovas Oskaras Čerenkovas.
Stipriausiųjų grupėje, kurioje kovėsi jaunuoliai nuo aštuonerių iki keturiolikos metų, nugalėtojo vardą iškovojo Deividas Bandzevičius, o trečias liko Povilas Pakštys.

Ketvirtus metus tenisą žaidžiantis Deividas trenerio vadinamas vienu perspektyviausiu jaunuoju žaidėju.

Ketvirtus metus tenisą žaidžiantis Deividas trenerio vadinamas vienu perspektyviausiu jaunuoju žaidėju.

Pasak teniso trenerių Lolitos Staniulytės ir Juliaus Sinkevičiaus, vaikų susidomėjimas tenisu pastaruoju metu tik auga. „Labai smagu, kad vaikų nemažėja. Vaikai labai noriai lanko treniruotes, mokosi teniso paslapčių, o vėliau į žaidimą įtraukia ir tėvelius. Tokie turnyrai mūsų jaunimui itin svarbi motyvacija žaisti, nes kiek galima žaisti tik tarpusavyje“, – sakė L. Staniulytė.
J. Sinkevičiaus teigimu, vaikų domėjimasis sportu nemaža dalimi priklauso ir nuo tėvų: „Jei tėvai palaiko, tai vaikai labai šauniai sportuoja. Juk tenise kaip ir kitame sporte rezultatas maždaug 95 procentais priklauso nuo darbo, o likusią dalį lemia talentas.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.