Jau pasidalijome geromis žiniomis, kad Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ dešimtmečiai nustebino Lenkiją, pasipuošę nugalėtojų medaliais itin svarbiame kaimyninėje šalyje vykusiame vaikų futbolo turnyre.

Didelis sportininkų bičiulis bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius pagyrė jaunuosius futbolininkus už jų atsidavimą sportui ir pelnomus medalius.

Didelis sportininkų bičiulis bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius pagyrė jaunuosius futbolininkus už jų atsidavimą sportui ir pelnomus medalius.

Rugsėjo pabaigoje Lenkijoje, Starogard Gdanski mieste, įvykusiame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre „DEYNA CUP JUNIOR“, kuriame dalyvavo apie 400 jaunųjų futbolininkų iš Lenkijos, Švedijos, Baltarusijos ir Lietuvos, Kėdainių jaunimas užėmė pirmąją vietą. Po kėdainečių kojomis krito galingos Varšuvos, Vroclavo, Gdansko, Poznanės ir kitų Lenkijos aukščiausios lygos vaikų futbolo akademijų komandos. Kėdainiečiai per dvi dienas sužaidė trylika rungtynių, iš kurių vienuolikoje šventė pergales.
Sugrįžusius jaunuosius futbolininkus sveikino artimieji ir draugai. Tačiau tuo jų pagerbimas nesibaigė. Į vieną dešimtmečių treniruotę atvykęs didelis sportininkų bičiulis, futbolo klubo „Nevėžis“ rėmėjas bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius vaikams atvežė dovanų – net 10 kilogramų saldainių – ir domėjosi, kaip jiems sekasi sportuoti.
„Esate tikri šaunuoliai, kad mėgstate judėjimą ir randate laiko sportui. Nepamirškite futbolo ir ateityje. Jau turite iškovoję gražių pergalių, tačiau svarbiausios – dar ateityje“, – jaunųjų futbolininkų pasiekimais džiaugėsi S. Grinkevičius.
Jo teigimu, „Nevėžis“ eina teisingu keliu priglaudęs savo žinion vaikus.
Visose Europos šalyse klubai ugdo vaikus nuo mažens. Tik mūsuose dar gyvuoja nuo sovietmečio likusios sporto mokyklos, kurios prastokai bendradarbiauja su klubais, ir perspektyvūs žaidėjai pasimeta sportinėse džiunglėse. Manau, kad ir mūsų rajono valdžia turėtų atkreipti daugiau dėmesio, kaip sėkmingai „Nevėžis“ dirba su jaunimu. Kol kas klubas gauna labai kuklią paramą ir ji skiriama tik suaugusiesiems, o tai, kad prie komandos užimama apie 100 vaikų, niekam neįdomu. Manau, kad tokią situaciją reikia keisti“, – sakė S. Grinkevičius.

Dešimtmečių treneris Rytis Šležys ne tik moko vaikus futbolo paslapčių, esant reikalui jis nepatingi net užrišti sportinių batelių raištelius, kai žaidėjai paprašo.

Dešimtmečių treneris Rytis Šležys ne tik moko vaikus futbolo paslapčių, esant reikalui jis nepatingi net užrišti sportinių batelių raištelius, kai žaidėjai paprašo.

Dešimtmečių treneris Rytis Šležys giria vaikus už atsidavimą sportui ir meilę futbolui: „Šią komandą treniruoju jau treji metai. Vaikai susižaidė, atsirado noras varžytis. O tokie turnyrai kaip Lenkijoje yra didelis paskatinimas tarp kasdienių treniruočių. Ačiū klubui ir tėveliams, kad randa galimybių išleisti vaikus į varžybines keliones.“
Klubo vadovas Saulius Skibiniauskas pasidžiaugė, kad iš Lenkijos parsivežta ne tik čempionų taurė, bet ir užmegzta draugystė: „Su lenkais pradėsime bendradarbiavimą. Planuojame ir juos į svečius kviestis, ir patys nuvažiuoti. Be to, norėtume surengti bendras sportines stovyklas.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.