Artėjant didiesiems naujojo sezono startams treneris Kastytis Kundrotas surengė turnyrą „Auksinis ruduo“. Jo dalyviai jėgas išbandė naujojoje Kėdainių sporto arenoje.

Sportininkų bičiuliui ir rėmėjui Sauliui Grinkevičiui ypač džiugu buvo dalinti medalius turnyro nugalėtojams, mat jais tapo šeimininkai.

Sportininkų bičiuliui ir rėmėjui Sauliui Grinkevičiui ypač džiugu buvo dalinti medalius turnyro nugalėtojams, mat jais tapo šeimininkai.

„Esate beveik istorinio įvykio dalyviai. Juk po oficialaus arenos atidarymo, per kurį jėgas išbandė Lietuvos ir Belgijos vyrų krepšinio rinktinės, jūs pirmieji čia oficialiai varžėtės“, – sveikindamas turnyro dalyvius sakė renginio rėmėjas, bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius.
Turnyre jėgas bandė aštuonios penkiolikmečių komandos: trys iš Kauno, kaišiadoriečiai, kretingiškiai, kupiškėnai ir dvi šeimininkų ekipos.
Po dvi dienas trukusių varžybų finale susikovė Kėdainių pirmoji ir Kauno „Tornado“ komandos. Po atkaklios ir įtemptos kovos čempionų vardus iškovojo renginio šeimininkai. Jie kauniečius įveikė rezultatu 83:74. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Laurynas Danielius per finalines rungtynes į varžovų krepšį įmetęs daugiau kaip pusę taškų.
Trečiąją vietą turnyre užėmė Kaišiadorių jaunimas, o ketvirti liko kupiškėnai.
Turnyro iniciatorius K. Kundrotas pažadėjo, kad šis renginys taps tradiciniu ir kitą rudenį jaunuolius vėl pakvies pasivaržyti: „Turime labai gražią areną, tad norisi, kad ją pamatytų kuo daugiau žmonių. Smagu, kad kolegos nepasididžiavo ir atvažiavo į Kėdainius pasivaržyti. Varžybų vaikams labai reikia. Vien treniruotis pasidaro nuobodu. Kai prasideda turnyrų laikas, jaunieji krepšininkai tarsi atgyja. Rungtynės vaikus savotiškai pakrauna ir įkvepia, juk norisi parodyti kuo daugiau ir iškovoti kuo dažnesnių pergalių.“
Jaunimą su gražia krepšinio švente sveikinęs sportininkų bičiulis S. Grinkevičius negailėjo pagyrimų jauniesiems krepšininkams: „Esate tikri šaunuoliai, kad draugaujate su sportu. „Daumantai Lt“ kolektyvas laikosi nuostatos, jog vaikų, jaunimo ir profesionalų sportą būtina remti ir skatinti. Tad jums paramos niekada negailime. Labai nudžiugino gražus jūsų žaidimas. Manau, kad po kelerių metų įsiliesite į stiprias komandas ir sėkmingai žaisite krepšinį, jei tik to norėsite. Ypač sveikinu kėdainiečius, tapusius čempionais. Atrodo, kad pasielgta nedžentelmeniškai, tačiau sportas yra sportas ir jame nugali stipriausi. Visiems linkiu gerų startų ir puikiai praleisto laiko draugaujant su krepšiniu.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.