Jaunieji Kėdainių atletai – Lietuvos rajonų čempionai

0

Dvi dienas Panevėžio lengvosios atletikos manieže kovojo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo rinktinės.

Eitvidas Karpavičius čempionu tapo sprinto rungtyje.

Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 38 rajonų sportininkai. Kėdainių rajono garbę gynė Kėdainių sporto centro auklėtiniai. Jie pasirodė puikiai – tarp jaunimo iškovojo pirmąją komandinę vietą. Bendrakomandinėje įskaitoje (jauniai + jaunimas) Kėdainių rinktinė liko trečiojoje vietoje, nusileidusi Šilutės ir Marijampolės sportininkams.
Jaunimo grupėje sprinto rungčių čempionu tapo Eitvidas Karpavičius (trenerė Zita Peleckienė). 60 metrų distanciją jis įveikė per 7,09 sek. Sportininko pasiektas rezultatas bėgant 300 metrų yra naujas Kėdainių rajono rekordas – 36,93 sek.
Justas Sadauskas (trenerė Neringa Daugėlienė) nugalėjo 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje (9,23 sek.).

Justas Sadauskas nugalėjo 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje.

Trišuolio rungtyje antrąsias vietas iškovojo Šarūnas Sadauskas (trenerė Neringa Daugėlienė, rez. 12,62 m) ir Gabrielė Sakalauskaitė (trenerė Rasa Sakalauskienė, rez. 10,45 m).
Gedvilė Orintaitė (trenerė Neringa Daugėlienė) užėmė trečiąsias vietas 60 metrų barjerinio bėgimo (rez. 10,78 sek.) ir trišuolio (rez. 9,97 m) rungtyse.
Jaunių grupėje du sidabro medalius iškovojo Pijus Banys (trenerė Rasa Sakalauskienė). 60 metrų barjerinio bėgimo rungties sportininko rezultatas – 9,29 sek., trišuolio – 12,25 m.
Antrąsias vietas jaunių pirmenybėse užėmė Martyna Paulauskaitė (treneris Vladas Kiaulakis) šuolio į aukštį (rez. 1,55 m) ir Ignė Žižiūnaitė (trenerė Rasa Sakalauskienė) trišuolio (rez. 11,03 m) rungtyse.