Įtemptose ir emocingose rungtynėse – pergalė

0

Kėdainiečių „SC-Nevėžis“ krepšinio komanda iškovojo pirmąją pergalę iš dviejų reikiamų – 2016–2017 m. Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lygos B diviziono finalinėse 1-osiose rungtynėse rezultatu 82:73 kėdainiečiai įveikė stiprią Trakų „Tony Resort“ komandą.

Tiesa, pirmoje susitikimo pusėje ant parketo dominavo Trakų krepšininkai. Staigiai atitrūkę per kelis metimus pamažu trakiškiai pasiekė ir dviženklę persvarą, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 9 taškų pranašumą (40:31).

Antrą rungtynių pusę Kėdainių komanda pradėjo sėkminga atkarpa 6:0 ir sugrąžino mačui intrigą. Ji dar labiau išaugo, kai trečio ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko perlaužti rungtynių eigą ir išlyginti bei persverti rezultatą.

Ketvirtas kėlinukas jau priklausė „Nevėžiui“. Taškas po taško didinę persvarą mačo pabaigoje kėdainiečiai pasiekė 11 taškų pranašumą, o finalinė sirena skelbė pergalę rezultatu 82:73 (15:20, 16:20, 23:13, 28:20).

Kėdainių „SC-Nevėžiui“ daugiausiai taškų pelnė Paulius Leščinskas ir Gediminas Butkus, atitinkamai 24 ir 22. Taip šioje komandoje pasižymėjo ir Ignas Ryla bei Justinas Žirlys, pelnę atitinkamai 17 ir 13 taškų.

Trakų ekipoje labiausiai pasižymėjo Edgaras Pundzius (18 tšk.), Edgaras Sosnovskis (14 tšk.) ir Calebas Suttonas (14 tšk.).

Po rungtynių kėdainiečių vyriausiasis treneris Kastytis Kundrotas sakė, kad pirmąją susitikimo pusę jo vadovaujamos komandos krepšininkai kiek jaudinosi dėl žiūrovų gausos bei stengėsi varžovų komandą iš karto nokautuoti.

„Komanda žaidė padrikai, kiekvienas už save. Per ilgąją pertrauką žaidėjus teko kiek apraminti, kad aikštėje nebūtų chaoso, o kiekvienas žaistų savo pozicijose. Jautėsi įtampa, nes žaidėme finalinės rungtynės. Trakuose, atsakomosiose rungtynėse mums jau bus lengviau psichologiškai. Nors į treniruotes nepavyksta susirinkti, varžybų metu viską darome iš taktinės lentos, nes krepšininkai žaidžia ne vienerius metus, turi sukaupę daug patirties. Apskritai, šiandien sužaidėme vienas geriausių rungtynių“, – po varžybų sakė vyriausiasis treneris K. Kundrotas.

Atsakomosios finalo rungtynės vyks balandžio 29 d. Trakuose.