Puikiai rungtyniavęs Justas Tamulis pasiekė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, o jo vedama Kėdainių „Nevėžio“ komanda po ilgos pertraukos vėl galėjo pasidžiaugti pergale Lietuvos krepšinio lygoje.

Dvikovoje su „Lietkabeliu“ Justas Tamulis (Nr.7) pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą pelnęs 27 taškus.

Susitikimo pabaigoje varžovų šturmą atlaikę Mindaugo Budzinausko auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 87:84 (30:22, 19:14, 21:23, 17:25) po atkaklios kovos palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ pasipriešinimą ir nutraukė septynių pralaimėjimų seriją.

Beveik visas rungtynes pirmavę kėdainiečiai varžovus į nokdauną pasiuntė prieš ilgąją pertrauką, kada Justas Tamulis smeigė du tritaškius paeiliui, o Joshua Crawfordas pridėjo šešis taškus iš eilės, „Nevėžis“ surengė galingą spurtą 14:0 ir susikrovė rekordinį – 18 taškų pranašumą (44:26).

Po didžiosios pertraukos „Nevėžio“ krepšininkai trečiajame ketvirtyje sėkmingai kontroliavo susitikimo eigą, bet ketvirtajame kėlinyje krito į duobę, kuria puikiai pasinaudoję svečiai atsakė rezultatyvia atkarpa 12:1 ir išlygino rezultatą (78:78).

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, Lukas Brazdauskis pataikė dvitaškį ir „Nevėžis“ turėjo trapų pranašumą (84:81). Vaidoto Volkaus pražangą išprovokavęs ir prie baudų metimų linijos stojęs Darius Griškėnas pataikė vieną baudą bei kiek priartino „Lietkabelį“ prie šeimininkų (82:84).

Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė klaidomis, o tašką šiame mače padėjo Thomasas Ray Davisas, kuris po L. Brazdauskio perdavimo galingu dėjimu sudrebino Panevėžio komandos krepšį ir padvigubino M.Budzinausko kariaunos persvarą (86:82).

Nesustabdomai žaidęs 20-metis J. Tamulis per 29 minutes pelnė 27 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 1 sykį prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Pirmadienio rungtynėse „Nevėžyje“ pirmąsyk šiame sezone debiutavo kėdainietis Paulius Semaška, kuris per 3 minutes prametė vieną dvitaškį ir vieną tritaškį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė. Kitam Kėdainių komandos naujokui Novarui Gadsonui savo debiuto teks palaukti.

„Nevėžį“ į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Justas Tamulis, Marcusas Monroe pelnė 17, Joshua Crawfordas – 10 taškų.

„Lietkabelio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Jakovas Vladovičius, pelnęs 15 taškų.

Po rungtynių „Nevėžio“ strategas Mindaugas Budzinauskas sakė, kad jis gali tik pagirti auklėtinius už kovingumą ir atsidavimą žaidimui: „Vyrai tikrai puikiai kovėsi ir tai darė susitelkę kaip tikra komanda.“

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais vasario 11 dieną, trečiadienį, kai LKL rungtynėse Kėdainių arenoje susikaus su Alytaus „Dzūkija“. Dvikovos pradžia – 18 val.