Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. startuoja projektas, telkiantis visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą“, kurio esmė − Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą,  bet  ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį.

Koks viso to tikslas? Ogi kiekviename aplankytame krašte įsigijęs to krašto formos magnetuką, surinkęs visas 60 dalių ir sujungęs jas į visumą, turėsi puikų Lietuvos žemėlapį!
Projektas, kurį inicijavo VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras, telkia visą Lietuvą –  60 savivaldybių. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius, buvo rinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacija atskirai ištyrinėta ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti tokiame mažame plotelyje.

Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti bei parodyti, jame yra ką ir padegustuoti. Kiekvienas magnetas tai lyg atskira istorija, pabrėžianti krašto savitumą – piliakalniai ir dainuojantys balandžiai, dinozaurai ir drugeliai, dvarai, bokštai, įžymios asmenybės, gamtos, kultūros ir istorijos paminklai. Jūsų laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas galėsite išgirsti per radiją „Extra FM“, kuri kiekvieną savaitę pakvies aplankyti vis naują rajoną ir su juo susipažinti. Dar vienas projekto partneris − vežėjas UAB „Kautra“, kuris skatins keliauti po Lietuvą suteikdamas nuolaidas. Tad, jei jau susidomėjai, paskubėk įsigyti savo krašto detalę, nes pradžioje išleista tik 1 000 Lietuvos žemėlapių.
Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą bei įspūdžius galite rasti „Facebook“ paskyroje „Surink Lietuvą“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.