„Nevėžio“ krepšininkų pasirodymai sudomina vis daugiau Kėdainių krašto krepšinio mylėtojų. Naujojoje Kėdainių sporto arenoje paskutiniąsias rungtynes, kuriose „Nevėžis“ bandė jėgas su „Šiaulių“ ekipa, stebėjo rekordinis aistruolių skaičius – net 1 600.

Vilmantas Dilys (Nr. 12), pelnęs 24 taškus, „Nevėžį“ vedė į įspūdingą pergalę prieš šiauliečius.

Vilmantas Dilys (Nr. 12), pelnęs 24 taškus, „Nevėžį“ vedė į įspūdingą pergalę prieš šiauliečius.

Toks susidomėjimas šia dvikova buvo vainikuotas įspūdinga „Nevėžio“ komandos pergale.
Vos šešiese žaidę Kėdainių krepšininkai pirmieji Baltijos krepšinio lygoje (BBL) parklupdė be nesėkmių žengusius „Šiaulių“ žaidėjus. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai 91:85 (18:26, 24:16, 22:24, 27:19) palaužė svečius iš Šiaulių.
Dvikova tarp kėdainiečių ir šiauliečių prasidėjo gana sunkiai – svečiai vis bandė primesti savo žaidimą ir atitrūkti nuo šeimininkų, tačiau pastarieji principingai nepaleido varžovų.
Įtampa buvo išlaikyta iki paskutinės susitikimo akimirkos, kai pradėjus tiksėti paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei skirtumas tarp ekipų buvo minimalus (85:84), tačiau Tyronas Brazeltonas vienas pats prasiveržė pro varžovų gynybą bei rezultatyviai užbaigė ataką (87:84).
Kitoje atakoje „Nevėžis“ apsigynė, o prie baudų metimo linijos stojęs Kėdainių komandos legionierius be klaidų sumetė abu metimus. Dar dvi Vilmanto Dilio baudos įtvirtino kėdainiečių pergalę.
Šiame susitikime „Nevėžio“ komandai negalėjo padėti Valdas Dabkus, kuris gydosi čiurnos patempimą, Arvydą Šikšnių kamuoja kelio skausmai, Šarūnas Kulevičius dar negali sportuoti po čiurnos kaulo lūžio, o Darius Šilinskis tebejaučia kelio kremzlės operacijos pasekmes. Ne visai po traumos atsigavęs Povilas Butkevičius taip pat nerungtyniavo visa jėga, jis rungtynėse su šiauliečiais aikštėje praleido tik tris minutes.
„Nevėžį“ prieš šiauliečius į pergalę vedė 24 taškus pelnęs Vilmantas Dilys, Tyronas Brazeltonas pridėjo 19, Simas Buterlevičius – 16, o Gintaras Leonavičius ir Vidas Ginevičius – po 15 taškų.
„Šiaulių“ komandoje pasižymėjo 28 taškus sumetęs Derekas Needhamas.
Po rungtynių „Nevėžio“ ekipos lyderiu tapęs V. Dilys sakė, kad šiam susitikimui labai atsakingai ruošėsi visa komanda: „Turėjome ambicijų įveikti šiauliečius. Labai sunkiai teko kautis. Tad smagu, kad iškovojome sunkią ir pelnytą pergalę.“
Klubo „Nevėžis“ direktoris Karolis Kalvaitis, vardindamas žaidėjų negalavimus, išsakė norą, kad jie kuo greičiau sveiktų: „Labai sunku derinti žaidimą, kai beveik pusė žaidėjų negali padėti. Vyrai supranta, kokia sudėtinga situacija susiklostė, tad galintieji žaidžia labai atsakingai ir visomis jėgomis. Tikiuosi, kad netrukus galėsime pasidžiaugti į aikštę sugrįžusių komandos narių žaidimu.“
„Šiaulių“ ekipos treneris Gediminas Petrauskas prisipažino, kad dvikova nebuvo lengva, tačiau pralaimėjimo nesureikšmino: „Kėdainių krepšininkai labiau patyrę. Manau, žiūrovai pamatė labai įdomias rungtynes. Šį sezoną dar ne kartą susitiksime su kėdainiečiais, tad jiems tikrai atkeršysime už šį pralaimėjimą.“
Kitas rungtynes „Nevėžis“ lapkričio 10-ąją, sekmadienį, 15 valandą namuose žais Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kur susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Vytautas

    Dziugu, zinoma, kad sesi „nevezieciai“ sugeba iveikti viena stipriausiu Lietuvos krepsinio ekipu. Taciau ir neramu – ilgai taip „tempti“ juk neimanoma. Gal gausybe traumu – ne atsitiktinumas, o pasekme kazkokiu treniruociu proceso klaidu?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.