Puikią pažintinę išvyką Labūnavos pagrindinės mokyklos antros klasės mokiniams  suorganizavo Mykolo mama Jurgita Bartusevičienė, kuri dirba žemės ūkio bendrovėje.

labunava1Inžinierius Arvydas Činikas supažindino mokinius su naujausia žemės ūkio technika. Vaikai teiravosi, kiek gali sverti tokie galiūnai?! Sužavėti stebėjosi, kad traktoriuje gali būti net iki 25 kompiuterių. Kiekvienas džiaugėsi galimybe įlipti į traktorių, kombainą, pasukioti sunkiasvorės technikos vairą. Garažuose mokiniai susipažino su mechanikų darbais, stebėjosi, kaip tvarkingai sukabinti visi darbo įrankiai.
Karvių fermose vaikus pasitiko pavaduotoja gyvulininkystei Albina Domanskienė. Mokiniai susipažino su naujausiomis karvių melžimo technologijomis. Labiausiai vaikai džiaugėsi mažiausiais fermos gyventojais – veršeliais, juos glostė, kalbino. Mokiniai suprato, kad fermose dirbantys žmonės yra rūpestingi, turi daug žinių ir patirties.
Specialistė papasakojo, kad gerai prižiūrimos karvės per parą duoda iki 60 litrų pieno, todėl jos turi būti sočiai šeriamos kokybiškais pašarais. Lauke mokiniai apžiūrėjo šienainį, kukurūzų silosą, domėjosi, iš ko pašarai pagaminami, kad taip kvepia.
Esame dėkingi Labūnavos žemės ūkio bendrovės specialistams už priėmimą ir nuoširdų bendravimą su vaikais. Ši išvyka taip sudomino keletą vaikų, kad jie planuoja užaugę tapti ūkininkais. Dėkojame Mykolo mamai už saldžius priešpiečius ir puikiai suorganizuotą išvyką.
Jurgita Vaitiekūnienė, Labūnavos pagrindinės mokyklos mokytoja

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.