Kėdainiuose esanti A. Kanapinsko gatvė daugelį metų eismo dalyviams buvo tarsi labirintas, kuriame susigaudyti buvo be galo sudėtinga. Tačiau jau rudenį bus baigta šios gatvės rekonstrukcija, o teigiamas permainas pajus ne tik eismo dalyviai, bet ir visi kraštiečiai.

Kėdainiuose esančios A. Kanapinsko gatvės remonto darbai turėtų būti baigti rugpjūčio mėnesio pabaigoje, teigia Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Praėjusią savaitę rajono meras S. Grinkevičius kartu su komanda – savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu, Statybos ir turto skyriaus vedėja Audrone Naujaliene dėl atliekamų darbų kokybės ir tempų susitiko su A. Kanapinsko gatvės rekonstrukciją atliekančių rangovo Stasio Pakarklio įmonės atstovu.

„Kadangi mūsų netenkina lėtai vykstantys šios svarbios miesto gyventojams gatvės rekonstravimo darbai, todėl su rangovų atstovais aptarėme kokios kliūtys trukdo darbų spartai. Paprašėme jų greičiau pašalinti iškilusias problemas ir sparčiau tęsti darbus“, – pabrėžė S. Grinkevičius.

Todėl šiandien rajono vadovas lankėsi A. Kanapinsko gatvėje, kur apžiūrėjo ir įvertino kaip vyksta rekonstrukcija.

„Po pokalbio apžiūrėjau, kaip šią savaitę vyksta darbai. Džiugu, kad darbuojamasi pakankamai sparčiai, todėl tikiuosi, jog A. Kanapinsko gatvės rekonstrukcija bus užbaigta laiku, kaip ir numatyta sutartyje, – sakė S. Grinkevičius.

Šioje gatvėje klojami nauji pagrindai, įrengiami lietaus nuotekų tinklai, bus išlieta nauja dvisluoksnė asfaltbetonio danga, sutvarkyti šaligatviai. Taip pat bus įrengti modernūs LED apšvietimo tinklai.

Buvusioje itin avaringoje A. Kanapinsko, Gegučių ir Liaudies gatvių sankryžoje, atlikus rekonstrukciją, automobilių srautų sureguliavimui ir eismo dalyvių saugumo užtikrinimui atsiras žiedinė sankryža.

Bendra projekto vertė – 840 766,65 Eur.

Rangos darbų pabaiga pagal sutartį – 2018 m. rugpjūčio 29 d.

Rangovas – jungtinės veiklos partneriai: Stasio Pakarklio įmonė, UAB „Žemkasa“ ir ŽŪK „Dobilas“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.