Šėtiškis Adrijus Glebauskas iš Vokietijos grįžo ne tik su „Bauhaus Junioren-Gala“ lengvosios atletikos varžybų bronzos medaliu, bet ir asmeniniu bei rajono rekordu.

Šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas Vokietijoje vykusiose varžybose iškovojo trečiąją vietą ir pasiekė asmeninį bei rajono rekordą.

Šįmet Kėdainių sporto mokyklą sėkmingai baigęs Vlado Kiaulakio auklėtinis Mannheime peršoko kartelę, iškeltą į 2 metrų 15 cemtimetrų aukštį.

Lietuvos rinktinės sudėtyje prestižinėse varžybose startavęs Adrijus Glebauskas varžėsi su sportininkais iš Vokietijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos.

Pirmaisiais bandymais kėdainietis lengvai įveikė 2 metrų, 2 metrų ir 4 centimetrų bei 2 metrų ir 8 centimetrų aukštį. 2 metrų ir 12 centimetrų kartelę Adrijus įveikė antruoju bandymu. Asmeninį rekordą – 2 metrus 15 centimetrų – Kėdainių krašto sportininkas pasiekė trečiuoju bandymu. Varžybų nugalėtojo ir 2 vietos laimėtojo rezultatas toks pat kaip ir Adrijaus – 2 m 15 cm. Tačiau šį aukštį jie įveikė pirmu ir antru bandymais, todėl užėmė atitinkamai aukštesnes vietas.

Iš viso Vokietijoje varžėsi apie 500 geriausių Europos ir pasaulio jaunųjų atletų, atvykusių iš 22 šalių.

Adrijui Glebauskui tai buvo kontrolinis startas prieš Europos jaunimo čempionatą, kuris vyks Italijos mieste Rietyje.