Praėjusį savaitgalį Skrebio ežero pakrantė Aukštadvaryje nušvito geltonai – į tradicinę vasaros šeimų stovyklą, pavadintą „EuroLICS“, susirinko arti tūkstančio Liberalų ir centro sąjungos narių su šeimomis ir draugais. 

Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Melianas auksinį garbės ženklą įteikė Kėdainių skyriaus pirmininkui Sauliui Grinkevičiui.

Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Melianas auksinį garbės ženklą įteikė Kėdainių skyriaus pirmininkui Sauliui Grinkevičiui.

Kėdainiečiai šiame sąskrydyje sudarė bene didžiausią grupę – per šešiasdešimt žmonių.

Stovyklauja nuo 1996 metų
Svarbiausią vasaros renginį, kurio šūkis „Pirmyn į Briuselį“, atidaręs partijos pirmininkas Artūras Melianas pakvietė visus stovyklautojus pasidžiaugti gera kompanija, aktyviu laisvalaikiu ir rudenį su nauja energija kibti į pasiruošimą Europos Parlamento rinkimams. Sudainavę savo himną ir pagal uždegančią muziką atlikę flashmob‘ą „Bebriuko“ šokį, liberalcentristai įsitraukė į vasaros pramogų ir sporto varžybų šurmulį. Stovykla pasižymėjo varžybų ir renginių vaikams gausumu.
„Smagu, kad kasmet randame laiko suvažiuoti į vieną vietą ir galime ne tik papolitikuoti, bet ir smagiai papramogauti. Mūsų partija yra pirmoji, kuri jau septyniolika metų kas vasarą rengia tokias šeimų šventes“, – šventės įspūdžiais dalijosi Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių skyriaus pirmininkas Saulius Grinkevičius.

Aptarė darbų strategiją
LiCS Tarybos nariai atidėję linksmybes ir sportinį azartą rinkosi į posėdį. Patvirtinę Etikos komisijos narius ir naują Valdybos narį – buvusį Vidaus reikalų viceministrą Sigitą Šiupšinską – Tarybos nariai ėmėsi pagrindinio darbotvarkės klausimo – LiCS strategijos – nagrinėjimo. Esmines partinio gyvenimo gaires apibrėžiantis dokumentas sulaukė didelio Tarybos narių dėmesio ir buvo vienbalsiai patvirtintas. Partijos strategija numato aktyvų Liberalų ir centro sąjungos dalyvavimą Europos Parlamento ir Prezidento rinkimuose, pasiekti 7 procentus balsų savivaldybių rinkimuose ir dalyvavimą valdžioje 20-25 savivaldybėse bei atstovavimą nuosaikiam liberalizmui.
Posėdžio metu dviem kėdainiečiams – Sauliui Grinkevičiui ir Steponui Navajauskui – buvo įteikti auksiniai partijos ženklai už liberalių idėjų skleidimą ir nuoseklų darbą politinėje veikloje.
Po Tarybos posėdžio smalsiausi ir iškalbingiausi rinkosi į pirmininko pavaduotojo Regimanto Čiupai­los moderuojamą eurodiskusiją – viktoriną.

Mažieji stovyklautojai smagiai laiką leido linksmosiose estafetėse.

Mažieji stovyklautojai smagiai laiką leido linksmosiose estafetėse.

Dėmesys vaikams
Ypač daug dėmesio šįkart sulaukė mažiausieji stovyklos dalyviai. Jie visą dieną praleido linksmosiose estafetėse, kvadrato bei kitų sporto šakų varžybose. Ne mažiau azarto kilo stebint vyrų krepšinio varžybas tarp skyrių komandų.
Susumavus sportinės dienos rungčių rezultatus paaiškėjo, kad kėdainiečiai iškovojo sportiškiausio skyriaus titulą, mat daugiausia kartų įvairiose rungtyse įveikė kolegas ir bendraminčius. Puikią stovyklą vainikavo grupės „Blues Makers“ koncertas ir smagi atrakcija, kai visi sąskrydžio dalyviai kartu nusifotografavo didžiausioje Lietuvoje šypsenėlėje, taip pasiryždami nesitaikstyti su Lietuvą apėmusiu pesimizmo šešėliu ir brukama neigiamų žinių tendencija.

Kėdainių skyrius šiame sąskrydyje iškovojo sportiškiausiojo titulą.

Kėdainių skyrius šiame sąskrydyje iškovojo sportiškiausiojo titulą.

Krepšiniui politikai neabejingi – turnyras „3x3“ sulaukė didelio susidomėjimo.

Krepšiniui politikai neabejingi – turnyras „3×3“ sulaukė didelio susidomėjimo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.