Ralyje „Kauno ruduo 2017“ startavę kraštiečiai Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas ir Kėdainių rajono savivaldybės vairuotojas Rimantas Kairys į Kėdainius grįžo traukdami pergalės dainas. Su senutėle „Volga“ važia­vę lenktyninkai  „Volga GAZ 24“ klasėje užėmė pirmąją vietą.

Ralyje „Kauno ruduo 2017“ startavę kraštiečiai Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas ir Kėdainių rajono savivaldybės vairuotojas Rimantas Kairys į Kėdainius grįžo traukdami pergalės dainas.

Visiems lenktyninkams šio ralio metu teko įveikti 220 kilometrų ilgio trasą, besidriekiančią Kauno miesto, Kauno ir Šakių rajonų, Lukšių, Lekėčių, Griškabūdžio seniūnijų keliais. Beveik 30 km šios trasos sudarė greičio rungtys, iš kurių trys driekėsi žvyrkeliais.
Už „Volgos“ vairo sėdėjęs R. Kairys teigė, kad šiose lenktynėse dalyvavo ne tik mūsų šalies lenktynininkai, bet buvo ir svečių iš Vokietijos, Graikijos, Latvijos, Austrijos, Rusijos, JAV, Baltarusijos, Izraelio, Estijos bei Lenkijos.
„Visi puikiai žinome, kad automobilių sportas – labai brangus malonumas, tad labai džiaugiamės turėję galimybę vėl startuoti. O kad pavyko nugalėti „Volgų“ klasėje – dvigubas džiaugsmas“, – sako ilgametis automobilių sporto entuziastas R. Kairys.
Tuo tarpu E. Pagirskas čia pat prisiminė, kad su R. Kairiu juos sieja ne tik šios pergalingos lenktynės. „Pirmą kartą su Rimantu į lenktynių automobilį sėdome daugiau nei prieš trisdešimt metų. Aš buvau jo pirmasis šturmanas, o jis – mano pirmasis vairuotojas. Tad mūsų ekipažui teko daug kilometrų nuvažiuoti“, – prisiminimais dalinosi E. Pagirskas.
Abu Kėdainių kraštą garsinantys lenktynininkai pabrėžė, kad be rėmėjų pagalbos nebūtų pavykę startuoti šiose lenktynėse. „Tad norime padėkoti Kėdainių rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriui, merui Sauliui Grinkevičiui ir bendrovei „Daumantai LT“ už visokeriopą pagalbą“, – teigė lenktynių nugalėtojai.
Pagal tradiciją ralis buvo skirtas pagerbti žymių šalies automobilių sporto meistrų, Anapilin iškeliavusių brolių Arvydo ir Kastyčio Girdauskų atminimą.
Susirinkę į Kauno Rotušės aikštę, kur startavo ralis, jo dalyviai ir buvę bendražygiai pagerbė ne tik šiuos iškilius automobilių sporto riterius, bet ir ilgametį Kauno automobilininkų klubo vadovą Vidmantą Čiutelę, kurio ir bendraminčių pastangomis surengta per 30 „Kauno rudens“ ralių, Lietuvos automobilių sporto federacijos garbės narį Romualdą Barkauską, šalies automobilių sportą įvairiose trasose garsinusius Leontijų Potapčiką, Sigitą Alesių, Evaldą Čerškų, Dalių Juozelskį ir Petrą Krivoščenką.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.