Šiaulių lengvosios atletikos manieže varžėsi pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai. Čia vyko Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas. Kėdainių krašto sportininkai iškovojo 7 medalius. Bendroje komandų įskaitoje Kėdainių rajonas užėmė 4 vietą.

Lietuvos čempiono titulą apgynė šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas, įveikęs 215 m, aukštį. Trišuolio rungtyje 3 vietą užėmė Dominykas Petrosevičius ( rez. 14.38 m). 60 m sprinto rungtyje 3 vietą iškovojo Gabrielė Kaminskaitė, pasiekusį asmeninį rezultatą 7.72 sek. 3000 m sportinio ėjimo rungtyje 3 vietą užėmė Austėja Kavaliauskaitė ( rez. 14:30,99 min.) ir tapo jaunimo grupės nugalėtoja.

Sidabro medalius jaunimo čempionato iškovojo Gabrielė Kaminskaitė (60 m), Toma Dailidonytė (3000 sp.ėjimas, rez. 14:46,77 min.) ir Mantas Junčys (5000sp.ėjimas, rez. 27:01,58 min). Bronzos apdovanojimą pelnė Pijus Banys ( 60 m barjerinis bėgimas, rez. 8,64 sek.). 7 vietą rutulio stūmimo rungtyje užėmė Armandas Miliauskas (rez. 14,37 m). Sportininkus treniruoja Rasa Sakalauskienė, Vladas Kiaulakis ir Robertas Kaselis.

Varžybose pagerinti 2 Kėdainių rajono reordai:merginų 60 m. bėgimo (7,72 sek.) ir 3000m sportinio ėjimo (14:30,99 min.) rungčių.