Kaune vykusiame 2016 metų Lie­tuvos jaunučių sporto žaidynių bokso varžybų finaliniame etape puikiai pasirodė Kėdainių krašto jaunieji sportininkai. Finalinėse varžybose teisę dalyvauti iškovojo šeši jaunieji boksininkai. Trys iš jų grįžo su apdovanojimais.

Mindaugas Šniukšta (kairėje) džiaugėsi Alano Fišerio (antras iš kairės) nugalėtojo titulu, o Bronislovas Šimokaitis (dešinėje) gerų žodžių negaili Kvintui Leonavičiui.

Trenerių Mindaugo Šniukštos ir Bronislovo Šimokaičio auklėtiniai iš Kauno grįžo su visų spalvų medaliais.
Pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 48 kilogramų iškovojo M. Šniukštos auklėtinis Alanas Fišeris. Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 56 kilogramų pelnė Bronislovo Šimokaičio treniruojamas Kvintas Leonavičius.
Trečiąja vieta svorio kategorijoje iki 50 kilogramų tenkinosi B. Šimokaičio auklėtinis Tomas Stirka.
Varžybose teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Gintaras Šniukšta.