Kauno rajono Lapių gyvenvietėje vyko atviras moksleivių dziudo turnyras Kauno rajono mero taurei laimėti. Turnyre dalyvavo didelis būrys jaunųjų sportininkų, tar jų – ir penki Kėdainių sporto centro auklėtiniai. Savo amžiaus grupėse trečiąsias vietas iškovojo Danielius Bolisas (svorio kategorijoje iki 27 kg), Pijus Pranevičius (iki 30 kg), Kipras Dijokas (iki 33 kg) ir Dominykas Sviderskas (iki 42 kg). Austėja Vanžotaitė savo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 40 kg, užėmė antrąją vietą.

Tuo pačiu metu visai kitoje Europos pusėje, Olandijoje (Roterdame), vyko atviras Olandijos pietinių žemių čempionatas. Čempionate dalyvavo Olandijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Ukrainos atstovai. Dalyvavimą šiame turnyre organizavo Kėdainių dziudo klubas ,,Mes esam“.

Jame dalyvavo sporto centro ir dziudo klubo „Mes esam“ nariai, vadovaujami klubo vadovo Indriaus Boliso ir nenuilstančio trenerio ir sporto veterano Arimanto Pocevičiaus.

Čempionatas buvo gana aukšto lygio, tad sekėsi ne visiems. Komanda į Kėdainius parsivežė du apdovanojimus. Savo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 90 kg, čempionu tapo Indrius Bolisas. Svorio kategorijoje iki 73 kg antrąją vietą užėmė Armandas Šmigelskis. Kelionė buvo tikrai ilga ir varginanti. Per tris paras teko įveikti apie 4000 km, tad tai turėjo įtakos rezultatams.

Per trumpą viešnagės Olandijoje laiką komanda spėjo pasivaikšioti Amsterdamo gatvelėmis, pamatyti Roterdamą. Kiekvienoje tokioje kelionėje klubo nariai ne tik kovoja ant tatamio, tačiau ir susipažįsta su kitų šalių kultūra, architektūra, tradicijomis bei nepamiršta pasikviesti svečių į mūsų šalį, gimtąjį miestą Kėdainius.

Prie pasiruošimo ir dalyvavimo šiame turnyre prisidėjo rėmėjai, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyrius. Dziudo sporto mėgėjų sezonas tęsiasi, jų dar laukia įvairūs turnyrai, sporto žaidynės.