„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate „Nevėžiui“ nepavyko įsirašyti svarbios pergalės. Dvikova Alytuje baigėsi „Dzūkijos“ naudai rezultatu 66:63 (12:10, 18:20, 24:16, 12:17).

krepsinio_kamuolysRungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana netaikliai – per pirmas 5 susitikimo minutes „Dzūkija“ realizavo 30 proc. savo metimų, o tuo tarpu „Nevėžis“ – vos 14 proc.

Nors po pirmosios rungtynių pusės švieslentė rodė komandų lygybę rezultatu 30:30, vaizdas aikštelėje buvo šiek tiek kitoks. Alytaus ekipa vienu metu turėjo šansą įgyti dviženklį pranašumą (24:15), tačiau ilgąją laiko dalį besivejančiųjų vaidmenyje buvęs „Nevėžis“ sugebėjo spurtuoti ir persverti rezultatą savo naudai (28:30).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai grįžo su dviguba energija. Gerai besigynę ir greitame puolime sėkmingai atakavę alytiškiai spurtavo 13:4 (43:34). Ši rezultatyvi atkarpa „Dzūkijai“ leido šiek tiek atsipalaiduoti ir diktuoti rungtynių tempą.

Lemiamo ketvirčio metu šiek tiek pakeitę savo puolimo braižą atsigavo „Nevėžio“ krepšininkai. Užuot puolimą koncentravę tik į baudos aikštelę, kėdainiečiai pradėjo atakuoti ir iš vidutinio nuotolio bei trijų taškų zonos. Tai leido dar kartą likviduoti varžovų persvarą ir atkovoti rezultatą (60:62).

Iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės vis dar pirmavo „Nevėžis“ (62:63), tačiau dviem baudų metimais Anatoly’us Kashirovas sugrąžino šeimininkams pranašumą (64:63). Kitos atakos metu „Nevėžis“ apmaudžiai suklydo ir už tai buvo nubaustas dėjimu greitame puolime. Lemiamos atakos metu Toni Prostrano tritaškis su sirena skriejo pro šalį, tai reiškė dar vieną Kėdainių klubo nesėkmę šiame sezone.

Šiose rungtynėse abu klubai nebrangino kamuolio, žaidė rizikingai ir dėl to padarė daug klaidų. „Dzūkija“ padarė 17 klaidų, o „Nevėžis“ suklydo 21 kartų.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Justas Sinica.

„Dzūkiją“ į pergalę vedė Anatoly’us Kashirovas tiek pat 16 taškų.

Po šios nesėkmės Kėdainių komanda su keturiomis pergalėmis dešimties ekipų rikiuotėje užima aštuntąją vietą.