Dziudo klubas „Rena“ Surviliškyje gyvuoja trejus metus. Šią kovinę sporto šaką vaikams bando įskiepyti jau 17 metų kariuomenėje tarnaujanti Asta Kanapinskienė. 

Aštuonmečių mergaičių grupėje turnyre „Pasitinkant vasarą“ čempionės medaliu pasipuošė surviliškietė Erika Linkutė.

Aštuonmečių mergaičių grupėje turnyre „Pasitinkant vasarą“ čempionės medaliu pasipuošė surviliškietė Erika Linkutė.

Trenerės entuziazmu šiame kaime jau trečią kartą surengtas jaunučių dziudo turnyras „Pasitinkant vasarą“.
Pasak A. Kanapinskienės, klubą „Rena“ lanko keturiolika vaikų. „Norinčiųjų lankyti treniruotes būtų ir daugiau, tačiau ne visi tėvai turiningam vaikų laisvalaikiui pritaria. Tokia jau šiuolaikinio kaimo realybė, kad yra asmenų, nenorinčių išbristi iš tamsos ir alkoholio liūno. Stengiuosi sportu sudominti kuo daugiau vaikų, juk tai ir sveikata, ir mąstymo mankšta, ir gyvenimo tikslų siekimas. Smagu, kad atsiranda bendraminčių, norinčių ir galinčių padėti sportuoti su vaikais. Nuoširdžiai dėkoju bendrovei „Daumantai LT“, Kėdainių kultūros ir sporto skyriui, Surviliškio seniūnijai, Surviliškio Vinco Svirskio mokyklos bendruomenei, Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriui, UAB „Drivita“, Ruslanui Linevui už pagalbą populiarinant dziudo ir organizuojant varžybas“, – sakė klubo „Rena“ vadovė A. Kanapinskienė.
Surviliškiečiai į tradicinį jaunučių turnyrą pasikvietė varžovus net iš trijų klubų – Kėdainių dziudo klubo, Kauno rajono dziudo klubo „Dziudistas“ ir Kauno dziudo klubo.
Iš viso Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos salėje jėgas bandė apie penkiasdešimt jaunųjų kovotojų.
Turnyro organizatoriai pasistengė, kad kuo daugiau vaikų būtų paskatinti ir apdovanoti, tad negavusiųjų medalių šįkart beveik neliko.
„Pasitinkant vasarą“ čempionais tapo: Erika Linkutė (Surviliškio dziudo klubas „RENA“), Paulius Pungžlys (Kauno r. dziudo klubas „Dziudistas“), Tadas Lukauskis (Kauno dziudo klubas), Deiridas Linkus (Surviliškio dziudo klubas „RENA“), Danielius Gaurilčikas (Kėdainių dziudo klubas), Vilius Tamašauskas (Surviliškio dziudo klubas „RENA“), Mantas Ivanovas (Kauno dziudo klubas), Justinas Žebarauskas (Kėdainių dziudo klubas), Edas Urmulevičius (Kauno r. dziudo klubas „Dziudistas“), Motiejus Gaižauskas (Kauno r. dziudo klubas „Dziudistas“), Rokas Klimas (Kauno r. dziudo klubas „Dziudistas“) ir Dovydas Gvildys (Kėdainių dziudo klubas).
Asmeniniais prizais apdovanoti Ignas Bobinas, Benita Ivanauskaitė ir Miglė Nemanytė.
Apdovanojimai „Už nuoširdumą, draugiškumą, užsibrėžto tikslo siekimą, darbštumą“ įteikti Deiridui Linkui (Surviliškio dziudo klubas „RENA“) ir Deividui Matkui (Kėdainių dziudo klubas).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.