VIOLETA KACEVIČIENĖ

1958-2018

Šiandien, rašydamas tau laiškus į Anapus,
Aš nepriminti negaliu,
Kad šio gyvenimo gražiausiajį etapą
Praleidom žemėje kartu.
[V.Mačernis]

Violeta Kacevičienė baigusi Kauno Medicinos institutą 1983 m. rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti Kėdainių rajono centrinėje ligoninėje gydytoja rentgenologe rentgeno skyriaus vedėjos pareigose, o nuo 1996 m. balandžio 1 d. rentgeno echoskopijų skyriaus vedėja. Šiose pareigose dirbo iki mirties.

Violeta Kacevičienė pasižymėjo dideliu darbštumu, pareigingumu, atsakingumu, kruopštumu, siekė, kad rentgeno echoskopijų skyriuje būtų naujausia ir kokybiškiausia diagnostikos įranga, ypatingą dėmesį skyrė diagnostikos kokybei ir radiacinei saugai. Jos entuziazmo ir energijos dėka šiandien ligoninėje yra tokia diagnostikos priemonė kaip kompiuterinis tomografas, padėjęs daugeliui pacientų gauti adekvatų gydymą pagal teisingai nustatytą diagnozę. Būdama aukščiausios kvalifikacijos specialistė daugeliui pacientų teisingai nustatė ligas, taip padėdama tolesniam jų gydymui. Violeta Kacevičienė buvo ne tik puiki specialistė, bet ir jautri , šilta, padedanti kitiems, gera puikia nuotaika kasdien pasitinkanti kolegas ir pacientus. Jos energijos ir entuziazmo užteko viskam- darbui, šeimai, artimiesiems, pomėgiams.

Violetos Kacevičienės išėjimas skausmingas tiek artimiesiems, tiek ligoninės kolektyvui. Ji liks brangi mūsų širdyse.

Mes bejėgiai prieš mirtį, bet ji per silpna

sunaikinti prisiminimus ir paliktą šviesą,

nes „juk šviesa nemiršta – pasilieka žolėj, žiede ir vaiko akyse…“

[Justinas Marcinkevičius]

3 Responses

  • Edita

   kodėl iśeina patys geriausieji…..nuo ko mirė śita puiki gydytoja?

   Atsakyti
 1. Rūta

  Užuojauta artimiesiems. O Mugei reiktų teksto autorių nurodyti, nes šias gražias mintis ir darbus kolegė parašė, o ne žurnalistai.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.