Ilgasis savaitgalis Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams buvo kaip visada darbingas, tačiau didelių gaisrų bei nelaimių išvengti pavyko.

Birželio 21 -ąją, 19:10 val. pranešta, kad Kėdainiuose, Chemikų g., bute nukritęs neįgalus žmogus (1941 m.). Jis negali atsistoti, jam galimai sutriko sveikata. Ugniagesiai pasikėlė į 4 aukštą, pateko į butą, atidarė duris, įleido medikus.

Tą pačią dieną, apie 20 val. pranešta, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., parke yra deginamas laužas. Nuvykus paaiškėjo, kad 1 m² plote asocialūs asmenys degino laidus.

Šeštadienį, birželio 22-ąją 14:42 val. gautas pranešimas, kad Pelėdnagių seniūnijoje, Pašilių kaime, Aušros 1-ojoje g., sodų bendrijoje „Aušra“, dega pastato stogas. Atvykus ugniagesiams, pastato (6×5 dydžio, mūrinis, perdanga gelžbetonio, stogo konstrukcijos medinės, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu) stogas degė atvira liepsna. Stipriai apdegė medinės stogo konstrukcijos, nuardytas stogas, vandeniu sulieta mansarda ir pirmas aukštas.

Tą pačią dieną, 22:45 val. gyventojai pranešė, kad Truskavos seniūnijoje, Anciškio kaime dega namas. Tačiau nuvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad žmonės savo vienkiemyje šventė susikūrę laužą saugiu atstumu nuo pastatų.

Joninių dieną, pirmadienį, 09:08 val. gautas pranešimas, kad Josvainiuose, Kėdainių gatvėje, dega automobilis, sprogo dujų balionas. Atvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad automobilis nedegė. Automobilio bagažinėje pilietis vežė buitinį dujų balioną, atsisuko jo čiaupas ir pradėjo eiti dujos. Dujų balionas užsuktas iškeltas iš automobilio.

Tos pačios dienos vakare vykta į žolės gesinimo darbus: žolė bei krūmai degė Kėdainiuose, Josvainių g., Nevėžio pakrantėje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.