Specialiu užsakymu Vilniaus monetų kalykloje nukaldinti proginiai „Daumantų“ aukso medaliai su deimantais iškilmingai įteikti dviem „Daumantų“ pagardų gamintojams: jų kūrėjui ir skonio meistrui Algiui Kairiui bei ilgamečiam darbuotojui Raimondui Neverdauskui.

Algiui Kairiui (trečias iš dešinės) ir Raimondui Neverdauskui (antras iš dešinės) gerų žodžių negaili visa  „Daumantai LT“) vadovų trijulė (iš kairės) Robertas Neimontas, Saulius Grinkevičius ir Romanas Seliava.

Algiui Kairiui (trečias iš dešinės) ir Raimondui Neverdauskui (antras iš dešinės) gerų žodžių negaili visa „Daumantai LT“) vadovų trijulė (iš kairės) Robertas Neimontas, Saulius Grinkevičius ir Romanas Seliava.

Įmonės reikalams atsidavę darbuotojai buvo pagerbti ir apdovanoti metinio visuotinio įmonės darbuotojų susirinkimo metu. Pradėjęs ne nuo pareigų, o nuo sunkių ir įvairių užduočių vykdymo šiuo metu Raimondas Neverdauskas yra logistikos skyriaus viršininkas. Algis Kairys – įmonės technologas kokybei ir inovacijoms. Ir Algis Kairys, ir Raimondas Neverdauskas didžiuojasi, kad dirba įmonėje beveik nuo pat jos įsikūrimo Lietuvos nepriklausomybės pradžioje iki greitai sulauksimo euro. Kartu su įmonės vadovais teko ne tik įgyvendinti kylančius sumanymus, keistis, tobulėti, siekti žinių, bet ir pereiti ekonominius sunkmečius, išgyventi krizes, ieškoti naujų kelių, bet visada dirbti inovatyviai, nekeisti pagrindinės krypties ir niekada nesustoti, o visada veržtis tik į priekį.

 

Kolektyvas ugdo universalumą
Pagardų meistras, receptų kūrėjas, fotografas ir keliautojas Algis Kairys sako, kad niekada nesigailėjo, jog visus dvidešimt metų išdirbo vienoje įmonėje. „Man svarbiausia, kad dirbu tai, ką mėgstu. Mano darbas man ir darbas, ir laisvalaikis, ir visas gyvenimas“, – visada pabrėžia Algis Kairys. Gal ir tikrai išdirbti tiek metų vienoje įmonėje gali tik pajautęs, kad esi savo vietoje. Tada ir nebenori ieškoti ko nors kito. Bet turbūt ne tik žmonių charakterio savybės – pastovumas, kantrybė, pareigos jausmas ir atsidavimas – lemia tai, kad žmonės nesiblaško ir dirba vienoje įmonėje. Svarbu ir tai, kad žmogų myli ir gerbia jos vadovai. Svarbu, kad kolegas gali vadinti bendražygiais ir bendraminčiais. Be to, buvimas kompaktiškame kolektyve ugdo universalų darbuotoją, nes dirbant kartu tenka suprasti ir kitų žmonių darbą, pareigas, dalintis atsakomybe, o tai irgi didelis privalumas ir vis kitų, naujų kompetencijų ugdymas. „Ši įmonė kūrėsi, kaip sakoma, „nuo nulio“ ir todėl mums niekada nebuvo nuobodu čia dirbti, mes buvome ir dabar esame amžiname kūrimosi procese“, – sako Raimondas Neverdauskas.

Geriausi ir lojaliausi darbuotojai pagerbti per įmonės metinį visuotinį susirinkimą.

Geriausi ir lojaliausi darbuotojai pagerbti per įmonės metinį visuotinį susirinkimą.

Už atsidavimą – medaliai
Labiausiai atsidavę žmonės bendrovėje „Daumantai LT“ pagerbiami jau gerą dešimtmetį. Prasminga tradicija susiklostė natūraliai, kai pirmieji sidabriniai „Daumantų“ medaliai buvo įteikti dešimt metų įmonėje išdirbusiems darbuotojams. Vėliau jau svaresnis apdovanojimas – aukso medalis buvo įteiktas tiems, kas įmonėje išdirbo 15 metų. Ne vieną tūkstantį litų kainuojantis aukščiausios prabos aukso medalis pasipuošė dar ir deimantais. Ilgamečiai kolektyvo nariai pagerbiami kasmet. Praėjusiais metais sukako 15 metų, kaip įmonėje išdirbo virėjas Laimis Jodkevičius ir darbininkas Džeraldas Ščesnavičius, o savo darbo dešimtmetį kolektyve minėjo vyresnysis sandėlio krovikas Darius Bagdonavičius. Darbuotojams skiriamos ne tik simbolinės vertingos dovanos – auksinis ar sidabrinis medaliai, bet ir piniginės premijos. Modernios personalo valdymo teorijos tai vadintų lojalumo programomis, tačiau įmonėje tai paprastas ir nuoširdus pagarbos ženklas. Medalių įteikimo šventė kaskart viso kolektyvo laukiama akimirka. Įmonės vadovas Saulius Grinkevičius pabrėžia, kad šie apdovanojimai yra daugiau negu įvertinimas. Tai – vertybių įprasminimas, kuris ne tik apjungia kasdienėje veikloje, bet gali būti ir perduodamas iš kartos į kartą.

Ilgamečiai bendrovės darbuotojai kolegas vadina bendraminčiais ir bendražygiais.

Ilgamečiai bendrovės darbuotojai kolegas vadina bendraminčiais ir bendražygiais.

Vertina ir kolegos
Metinio susirinkimo metu įmonės vadovas Saulius Grinkevičius taip pat paskelbė geriausius darbuotojus, kuriuos renka kolegos. Kolegų pasitikėjimą pelnė ir apdovanojimus bei pinigines premijas atsiėmė padažų mišinio svėrėja Oksana Strašilina, tiekimo padalinio vadovas Virmantas Pikelis ir vyriausiasis operatorius Valdas Gudiškis.
Dvidešimt trečiuosius savo veiklos metus mininti įmonė, pastaruoju metu kaip iš gausybės rago tiekdama rinkai naujus produktus, dirba labai produktyviai. Vien pernai sukurti net 9 nauji pagardai, o šiemet vartotojus jau pasiekė dar dvi naujienos. Įmonė aktyviai ieško investuotojų, plečia eksporto rinkas ir ruošiasi euro įvedimui.
Rajone ir visoje Lietuvoje puikiai žinoma, kad socialiai atsakinga įmonė UAB „Daumantai LT“ taip pat nenustoja teikti ir nemažina paramos vietos bendruomenei.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Vida

    Ale, fain – auksiniai medaliai su deimantais! Geriau negu olimpiadose…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.